Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

birevim senetle ev

Ziraat Bankası ülkemizin en eski bankası ve en büyük bankası olarak dikkat çekmektedir. 1863 yılında Osmanlı Devleti döneminde faaliyete geçmiş bir bankadır. Şu an devlet kontrolünde olan banka daha çok tarım ve sanayi alanında yaptığı desteklerle dikkat çekmeyi başarmaktadır. Hem kamu hem de özel bankalar arasında en ciddi müşteri sayısına sahip olan banka olarak dikkat çekmektedir.

Bankanın sunmuş olduğu hizmetleri telefon bankacılığı, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığını kullanarak almanız mümkündür. Tabi genelde en sık tercih edilen telefon bankacılığı hizmetidir. Bu hizmeti alabilmek için öncelikle müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmayı başarmanız gerekiyor. Bazen çok yoğun olmasından dolayı bu işlem çok uzun sürebilmektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine ulaşmak için aranabilecek iki farklı numara vardır. 0850 220 00 00 ve 444 00 00 numarasını arayarak bunu yapmanız mümkündür. Bu arama sonrasında kimliğinizi doğruladıktan sonra yapabileceğiniz işlemler sıra ile sayılmaktadır. Sizlerde tuşlamayı yaparak direk olarak bağlanmayı başarabiliyorsunuz.

 • (1) Kayıp ve Çalıntı Kart Bildirimi
 • (2) Kart İşlemleri Gerçekleştirmek İçin
 • (3) Bankacılık İşlemleri İçin
 • (4) Şifre Almak ve Şifre Değiştirmek
 • (5) Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı
 • (6) HGS ve OGS İşlemleri İçin
 • (7) Diğer İşlemler İçin

Bu sıralamayı tıklayarak istediğiniz bankacılık işleminizi telefon üzerinden yapmanız mümkün olabiliyor. Ama bunu yaparken bazen çok uzun bir süre beklemek gerekiyor. Çok ciddi bir işlem yapmak istiyorsanız bunu bekletmek yerine en hızlı şekilde bankaya ulaşmayı istiyor olabilirsiniz. Bunun için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmanıza imkan sağlayan adımları atmanız gerekiyor.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma yapmak istiyorsanız adımlarınızı en doğru şekilde atmaya dikkat etmeniz gerekiyor. Bu adımları takip ederek çok uzun beklemeden sadece birkaç dakika içerisinde müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmanız mümkün olacaktır.

 • Ziraat Bankasına ait olan 0850 220 00 00 numarasını hemen aramanız gerekiyor.
 • Daha sonra sizden istenilen kimlik numaranızı tuşlamanız gerekiyor.
 • İlk karşınıza çıkacak olan menüden geçiş yapmak için “1” tuşuna basmanız gerekiyor.
 • Bunun devamında gelecek olan seçenekleri beklemeden “7” tuşuna basmalısınız.
 • Bundan sonra da “0” tuşuna basmanız gerekiyor.

Bu yöntem izleyerek çok kısa bir süre içerisinde Ziraat Bankası müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmanız mümkün olacaktır. Bu konuda en hızlı yöntem bu şekilde olduğunu biliniyor.

Ziraat Bankası POS işlemlerinizi yapmak için 0850 202 35 00 numarasını aramanız gerekiyor. Ticari bir işlem olduğundan dolayı beklemeden bağlanmak ve işlemlerinizi en hızlı şekilde yapmanız için alternatif bir müşteri numarası size verilmiştir. Tek yapmanız gereken bu numarayı arayıp, size gösterilen tarafa doğru ilerlemek olacaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 4 =