Yeni Evli Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri

birevim senetle ev

Evlenene kadar önümüzde uzun bir süreç var. Kısmen de olsa zorlu süreçler de yaşarız. Bu yazımızda geçen uzun süreçlerden sonrasını ele alacağız. Ev işte dört duvar, bir çatı deyip geçmemek gerekiyor. O dört duvar sahibi olmak zaten başlı başına zorluklarla dolu olduğunu biliyoruz. Konumu nasıl olacak? Dış cephesidir, bahçesidir, pencereleridir derken evin içini nasıl dolduracağımıza kadar gelir. İşte bu yazımızda Yeni Evli Çifteler İçin Dekorasyon Önerileri konusunu konuşacağız. Tek cümleyle yazılır fakat zor karar verilir.

Nasıl Bir Ev Olmalı?

Yeni Evli Çifteler İçin Dekorasyon Önerileri yazımızda birinci konu evimizin nerede ve nasıl bir ev istiyoruz. Kalabalık mı? Sakin mi? Küçük ve şirin bir ev mi? Kocaman bir ev mi? Bahçelimi olacak vb. soruları cevaplandırmamız önemli çünkü evimizin dekorasyonu bu cevaplardan sonra gelecek olması gerekiyor.

Yeni Evimiz İçin İhtiyaçlar Listesi

Evimizin nerede ve nasıl bir olacağına karar verdikten sonra Yeni Evli Çifteler İçin Dekorasyon Önerileri yazımızda en önemli bölüm ihtiyaç listesidir. Alacağımız eve uygun bir liste yapın ve mümkün olduğunca güncel tutun. Neler alacağımıza karar verdikten sonra ekonomik olarak uyguna alabileceğiniz yerlerin listesini de eklemeyi unutmayın. Harekete geçtiğimizde bu yapacağımız listelere göre hareket edip kısa sürede ve stres yapmadan bitirebilmemiz mümkün olacaktır.

Sorunsuz Dekorasyon İçin Ölçü Alın

Evimize alacağımız dekorasyon ürünleri için mutlaka ölçüler alın. Eşyalar geldikten sonra nereye yerleştirileceğini önceden belirleyip not aldığımız ölçülere göre yerleştireceğiz. Aksi takdirde kötü sürprizlerle karşılaşıp boşuna stres yaparız.

Nasıl Bir Tarz Olmalı?

Evimizin dekorasyonunun ortak bir tarz belirleyip ona göre liste yapmalıyız. Alacağımız ve dekorasyonunu yapacağımız evde belki bir ömür geçireceğiz. İşte tam da bu sebepten ötürü bizi huzurlu kılacak, mutlu edecek, stresimizi azaltacak kendi tarzıma göre düzenleyeceğimiz bir ev olmalı. Kendi evimiz, Kendi tarzımız.

Yaşam Alanımıza Göre Dekorasyon

Yapacağımız dekorasyon evimizin hacmine göre olmalı. Fuzuli alacağımız eşyalar evimizi çok kalabalık, göz yoracak hale büründürebilir. Evimizi ferah gösterecek dekorasyon ürünlerine yoğunluk vermek gereklidir.

Çok Fonksiyonlu Dekorasyon

Alacağımız dekorasyon ürünleri çok fonksiyonlu olmalı. Rahatlık ön planda olmalı. Elimizin altında bulunun eşyaları depolama özellikleri olmalı.

Ev dekorasyonu hayatımız boyunca aldığımız önemli kararlardan biridir. Yeni Evli Çifteler İçin Dekorasyon Önerileri yazımızda bu sebepten ötürü önemli bir karar aşamasıdır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 1 =