Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

birevim senetle ev

Yapı Kredi müşterilerinin mutluluğu ve aldıkları hizmetlerden yeterli imkanı bulabilmeleri için 7/24 telefon bankacılığı hizmeti sunuyor. Bu hizmete hızlı bir şekilde bağlanmanız büyük önem taşıyor. Zamandan tasarruf etmek ve telefonun başında uzun zaman geçirmek istemiyorsanız kısa bağlanma yollarını kullanmanız gerekiyor.

Bu işlem ağı sayesinde fatura işlemleri, kredi kartı işlemleri, kayıp- çalıntı kart bildirimleri, para transferi gibi birçok işlemi yapmaları büyük kolaylık ile yapılıyor. Bu hizmeti alabilmek için iki farklı numarayı aramanız mümkündür. Ama numaraları aramak kadar hızlıca bağlanmanız da büyük önem taşıyor.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanmayı yapabilmek için öncelikle hangi numaraları arayacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Ayrıca hangi işlem için bağlanmak gerektiğini de kesin olması gerekiyor. Kredi kartı işlemleri veya bankacılık işlemleri için izlenmesi gereken birbirinden farklı yollar bulunuyor. Sizlerde bu yolları izleyerek kolayca bağlanma yapabilirsiniz.

444 0 444 veya 0850 222 0 444 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Sizden istenecek kimlik numarası ve hesap bilgilerini yazdıktan sonra okunacak menüde “2” rakamını tuşlamanız gerekiyor. Bu kısmı da geçtikten sonra okunacak menüde “0” tuşuna basarak müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanmayı başarabilirsiniz. Tabi kredi kartı işlemleri için ve bankacılık işlemlerine direkt bağlanmak için aşağıda ki adımları takip etmelisiniz.

  • Kredi Kartı İşlemleri İçin

Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı işlemleri yapmak istiyorsanız yukarıda verilen numaralardan herhangi bir tanesini aramanız gerekiyor. Daha sonra menüde size birçok seçenek okunacaktır. Kredi kartı için “1” tuşuna basmanız gerekiyor. Yapacağınız işleme göre aşağıda ki tuşlamaları yapmanız isteniyor.

“1” – Ekstre Bilgileri ve Ödemeler

“2” – Güncel Bakiye ve Limit Bilgileri

“3” – Kuryede ki Kart Durumu

“4” – Para Puan Özelliğini Aktif Et

“5”- Ön Ödemeli Kart İşlemleri

“6” – Ek Kart Talebi

“7” – Kredi Kartı Yetkilendirme İşlemleri

“0” – Müşteri Temsilcisi Bağlanma

Bu tuşlamaları yaparak telefon bankacılığı hizmeti ile birçok kredi kartı işinizi rahat bir şekilde halletmeniz mümkün oluyor.

  • Bankacılık İşlemleri İçin

Yapı Kredi bankacılık işlemleri için okunan ilk menüde “2” tuşuna basmanız gerekiyor. Bunun ardından yapmak istediğiniz işlemlere göre tuşlamaları yapmanız gerekiyor.

“1” – Vadesiz Hesap Bilgileri

“2” – Hisse Senedi Alımı, Piyasa Verileri ve Yatırımlar

“3” – Para Transferi ve Fatura Ödemeleri

“4” – Kurye İşlemleri

“5” – İnternet Alışverişi İşlemleri

“0” – Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Yapı Kredi bankası her ne kadar telefon bankacılığına azami ilgi gösteriyor olsa da pandemi sebebiyle bu konuda yeterli desteği aldıklarını söylemek yanlış olacaktır. Direk bağlanma işlemini yapabilseniz dahi bu dönemde bekleme süresi ortalamanın biraz üzerinde olabilmektedir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + 20 =