6 August, 2020

Vizyonevim Nedir? Vizyonevim Şartları Nelerdir?

Bütçesi dahilinde tasarruf yaparak, faiz ya da peşinat ödemeden ev ya da araç sahibi olmak isteyenler Vizyonevim nedir? Vizyonevim şartları nelerdir konusunda araştırma yapmaktadır.

birevim-reklam

Vizyonevim şartları nelerdir konusunda evrak ya da farklı belge istenir mi araştırmasını yapanlar için, sadece kimlik ve iletişim bilgileri yeterli olmaktadır. Bunun yanında 18 yaşını doldurmak ve T.C. vatandaşı olmak da gerekir. Yabancı uyruklular için oturma izni bulundurmaları şarttır.

Vizyonevim Nedir? Vizyonevim Kimin?

Peşinat ve faiz vermeden, kredi çekmeden ev sahibi olmak için Vizyonevim nedir sorusunu soran birçok kişi bulunmaktadır. Vizyonevim, taşınır ve taşınmaz malların en uygun maliyetlerle alınabilmesi için, kişilere bütçeleri dahilinde ödeme planı sunarak, ev sahibi ya da araç sahibi olmalarını sağlayan bir sistemdir.

Vizyonevim’i merak edenler, Vizyonevim kimin sorusunu da sormaktadır. Vizyonevim, 10 milyon TL sermaye ile İbrahim Kahraman tarafından kurulmuştur.

Vizyonevim Kampanyaları

Taksitle, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler, Vizyonevim kampanyaları ile birçok avantaj kazanmaktadır.

  • Hediye yağmuru kampanyası
  • Kontenjanlı kampanya
  • Kişiye özel kampanya
  • Vizyonevim’i tavsiye et kazan kampanyası
  • Yatırım paketleri

Faiz ve vade farkı olmadan, taksitleri kendiniz belirleyebileceğiniz, peşinat zorunluluğu olmadan ve bütçenizi yormadan ev ya da araç sahibi olabilirsiniz.

Vizyonevim Şikâyet ve Yorumlar

Vizyonevim şikâyet ve yorumlar konusunda, internet üzerinden açılan şikâyet ve yorum sayfaları takip edilebilir. Bunun yanında [email protected] adresine öneri ve şikâyetleri bildirebilir ya da 444 80 90 numaralı hattan yorumlar hakkında arayabilirsiniz.

Vizyonevim Ödeme Planı ve Hesaplama

Vizyonevim ödeme planı ve hesaplama, tercih edeceğiniz ödeme modeline göre değişkenlik göstermektedir. Seçilen modele göre %5 ile %12 arasında hizmet bedeli eklenmektedir.

  • Noter teslim tarihli yöntem
  • Kesin teslim tarihli yöntem
  • Esnek ödemeli yöntem

Noter teslim tarihli yöntem, noter huzurunda teslim tarihi belirleme için kura çekilerek yapılır. Her ay için 20 ve 240 kişilik gruplar oluşturulur. Belirlenen teslim tarihlerinde her gruptan 6 kişi, evini teslim alır.

Kesin teslim tarihli yöntemde, ev, araba ve arsa ihtiyacı olan kişiler, yapacakları ödeme miktarı ve teslim tarihleri, ilk müracaatlarında belirlenir. Noter huzurunda teslim tarihi belirleme yapılmadan, seçilen modele göre teslim tarihi belirlenir.

Esnek ödemeli yöntem ise, aylık ödeme tutarlarının ve teslim tarihinin, müşteri tarafından belirlendiği yöntemdir. Müşteri aylık ödemelerini ve kaç ay ödeyeceğini kendisi belirleyerek evini teslim alır.

Vizyonevim ev ve araba dışında; işyeri, arsa alımı, düğün ihtiyacı, eğitim, emeklilik, tatil planı, yurtdışı gezileri için de tasarruf yapabileceğiniz bir sistemdir.

Vizyonevim Güvenilir mi? Şubeler Nerede?

Vizyonevim nedir? Vizyonevim şartları nelerdir konusunda araştırma yaparak güven tazelemek isteyenler, Vizyonevim güvenilir mi konusunu da araştırmaktadır. Vizyonevim, sözleşme ile her iki tarafı da güvence altına almaktadır. Satılamaz şerhi konulmakta ve ipotek teminatı ile seçilen yöntem, güvence altına alınmaktadır. Ayrıca Vizyonevim, Katılım Bankaları’ndan tasarruf sahiplerine, teminat mektubu vermektedir.

Güvenilirliğini sorguladıkları Vizyonevim şubeler nerede sorusu da merak konusudur. Vizyonevim Ankara, Bağcılar, Ümraniye, Esenyurt ve Pendik’te şubeleri bulunmaktadır.

birevim-sabit-reklam
Paylaş