VakıfBank Çalışma Saatleri 2020 – Saat Kaçta Açılıyor, Kapanır?

birevim senetle ev

Vakıfbank devlet bankası alanında hizmet veren bir bankadır. Genellikle konut kredi indirimleri ve faiz oranlarından dolayı birçok müşteri vakıfbanka gelmeyi tercih. Ancak her bankanın kendine özel olarak belirlemiş olduğu çalışma saatleri bulunur. Bu çalışma saatlerini geçirmeden gittiğiniz zaman tam anlamıyla hizmet de alabilirsiniz. Çalışma saatleri genellikle çoğu bankada aynıdır. Ancak bazı bankalar sabah 08:30 saatleri arasında da hizmet verir. Vakıfbank üzerinden hizmet alacağınız zaman mutlaka çalışma saatlerine bakarak şubeye gitmek de fayda var.

VakıfBank Çalışma Saatleri

Vakıfbank da diğer bankalar gibi sabah 09:00 ve akşam 17:00’a kadar hizmetlerini sunar. Öğlen arasına da çıkan banka çalışanları sadece çalıştığı saatler içerisinde sizlere hizmet verir. Bu saatler arasından gittiğiniz zaman herhangi bir sorun yaşamadan tam anlamıyla hizmet almış olursunuz. Ancak banka müşterisi iseniz tc kimlik bilgilerinizle sıra numarası almak daha doğru olacaktır. Aksi bir durumda oldukça fazla sıra da bekleyebilirsiniz. Bu nedenle çalışma saatlerine göre şubeye gitmek gerekir.

VakıfBank Hangi Hizmetler Alınır?

Vakıfbank devlet bankası olduğu için devlet alanında oldukça fazla güvenilir hizmetler sunar. Konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi gibi kredi türlerini banka şubelerinden rahatlıkla çekebilirsiniz. Ancak kredi çekmek istediğiniz zaman mesai saatleri içerisinde giderek hizmet alabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden de hizmet sunan bir banka olduğu için online olarak hizmet alabilirsiniz. Ancak şubeden herhangi bir işlem yapılacağı zaman mutlaka mesai saatlerini geçirmeden istediğiniz işlemi yaptırmalısınız. Aksi durumda banka kapanış saatinden sonra içeriye müşteri almaz.

İnternet Bankacılığı Hizmeti

Vakıfbank üzerinden işlem yapacağınız zaman internet bankacılığı platformunu da kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığına 7/24 giriş sağlamanız mümkün. Ancak şubeden yapılan işlemler gibi herhangi bir mesai saat sıkıntısı da bulunmaz. Bu nedenle internet bankacılığı birçok müşteri için oldukça avantajlı olacaktır. Şubeye gitmeden ve sıra numarası almadan da buradan işlemleriniz hızlı bir şekilde yapılır. Böylelikle herhangi bir saat kısıtlamasına takılmadan gerekli işlemleri buradan kolay bir şekilde yaptırmanız da mümkün.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Yılmaz Avcı Reply

    Normal çalışma saatlerine dönmeleri çok güzel oldu, devlet bankası olduğundan sanırım çok fazla yoğun oluyordu pandemi sürecinde

  2. Onur Kurt Reply

    Vakıfbankın sesli asistanı çıktıktan sonra şubeye hiç gitmeme gerek kalmadı resmen tüm işimi oradan hallediyorum 🙂

  3. Nazlı Ünal Reply

    Vakıfbank’ın sesli asistanı çıktıktan sonra mobil uygulamasına girmeye gerek kalmadan her şeyi halledebilir olduk asistanla 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + one =