TDFF Sistemi Nedir?

birevim senetle ev

TDFF, açılımı “Tasarrufa Dayalı Faizsiz Sistemler” olan yenilikçi sistemler arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere gün geçtikçe yaşam şartları daha da zor hale gelmektedir. Bu da bireylerin yatırım yapmak için ya da yaşamlarını idame ettirebilmek için taşınmaz alımlarını sıkıntıya sokmaktadır. Birikim yaparak ev satın almak oldukça uzun zamana yayılmaktadır. Banka kredileri ise faiz ödemelerinin ağırlığı nedeni ile tercih edilmemektedir. Üstelik banka kredileri alabilmek için kişilerin belli oranlarda yeterliliklerini kanıtlamış olmaları şarttır. Bunun yanı sıra yeterliliklerini kanıtlayan kişiler bile istedikleri miktarı bankalardan kesin olarak çekememektedir. Bahsedilen sorunların tamamından TDFF sistemi ile kurtulmak mümkündür.

TDFF Sistemi Hakkında

Piyasada pek çok müşterisi olan TDFF sistemi faiz ödenmeksizin mülk alımları için bireylere destek olmaktadır. Bu sistem aslında yabancı olunmayan imece usulüne dayanmaktadır. Sisteme kayıt yaptıran kişiler şirketlerce belli gruplarda toplanmaktadır. Oluşturulan grupların tümünde ödeme olanakları farklı tutulmaktadır. Bu sayede kişilerin aylık taksit ödemeleri minimum olan gruplarla da ev almaları mümkün hale gelmektedir. Taksit ödemelerinde rakamların küçük tutulması sadece gruplardaki kişi sayısının artış göstermesi anlamına gelmektedir. Ancak sistem, gruptaki herkesin istediği mülkü almasına kadar devam etmektedir. Böylece herhangi bir sıkıntı yaşanmadan faiz farklı ödemeden herkes evine sahip olabilmektedir.

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemler çekiliş esasına göre işlemlerini devam ettirmektedir. Çekilişler her ay düzenli bir şekilde sürmektedir. Bu da her ay toplanan miktarın çekilişte çıkan kişiye konut aldırmasını garantilemektedir. Çekiliş sistemi tercihlere göre katılımcı kabul etmektedir. Standart bir prosedür olan çekilişler bazı ön ödemelerle değişim gösterebilmektedir. Bu gibi ekstra sistemleri öğrenmek ve net bir ödeme planı çıkarabilmek için firmalarla görülme sağlanmalıdır.

TDFF Sistemi Hizmetleri

Piyasa içerisinde Birevim ile TDFF sisteminden yarar sağlanması mümkündür. Üstelik Birevim gerek kampanyaları gerek ödeme kolaylıkları ile ülkemizde sadece belli bölgelerde hizmet vermemektedir.  Birevim sayesinde Türkiye’nin her yerinden ev satın almak oldukça kolaydır. Sistem kayıtları için site üzerinde bulunan formun doldurulması gerekmektedir. Form üzerinde bulunan iletişim bilgilerinde hata yapmamak oldukça önemlidir. Ayrıca mesaj bölümünde sistem soruları gibi temel unsurların da yazılacağı ekstra bölüm yer almaktadır. Siz de form doldurma işlemlerinizin ardından gönder tuşuna basarak yetkililer tarafından yapılacak olan geri dönüşleri bekleyebilirsiniz. Bu sayede faiz ödemeden konut sahibi olmak için atılması gereken ilk adımı atmış olacaksınız. Üstelik geri dönüşlerle yeni kampanyalardan haberdar olunması da sağlanmaktadır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × one =