29 September, 2020

Sıfır Faiz İle Ev Sahibi Olmak Hayal mi?

Konut fiyatlarının giderek arttığı emlak piyasasında ev sahibi olmak artık o kadar da kolay değildir. Bu nedenle en uygun seçeneklere ulaşmak, hızlı bir şekilde ev sahibi olmanın en temel yoludur. Bunun için bilen birinden yardım almak, sizlerin de rahat edeceği bir durum olacaktır. Biz, Faizsiz ev almak istiyorum diyorsanız o zaman yapmanız gereken araştırmak ve seçenekleri önünüze çıkarmaktır. Bu sayede bu seçenekler arasından kendinize en uygun olanını seçebiliyor, kolay bir şekilde ev sahibi olabiliyorsunuz.

birevim-reklam

Toki’den Herkes Ev Alabilir mi?

TOKİ alt gelir sınıfında olan insanlara ev sunan bir projedir. Ülkenin 41 ilinde bu proje aktif olarak hizmet vermektedir. Ama son yıllarda TOKİ elinde kalan evleri açık satıma sunduğu için artık herkes TOKİ’den ev sahibi olabiliyor. Eğer ki tokiden ev almak istiyorum diyorsanız o zaman bunun için yapmanız gereken TOKİ konutlarını araştırmaktır. Bu aşamada peşinat ödemek zorundasınız ama biz en düşük peşinatı ödeyebileceğiniz banka ile konuşup anlaşmalısınız. Aynı zamanda uygun ödeme planlarını da bu bankalar ile görüşmelisiniz.

Peşinatsız ve Taksitli Ev Almak

Peşinat ödemeden ev sahibi olmak bir yandan artı bir yandan eski barındıran bir durumdur. Öncelikle peşinat ödemez iseniz vadeler kısalacak ve taksitler artacaktır. Ama bir anda toplu para bulmak yerine bu peşinatı taksitlere ayırmak da mantıklı bir seçimdir. Peşinatsız ev almak istiyorum araştırması yapmak çok önemli bir konudur. Aynı zamanda taksitle ev almak da bankalar sayesinde çok daha kolay.

Hem sıfır hem de lüks daireleri uygun taksit imkanları ile satın almak istiyorsanız, amacınıza uygun, hayalinize uyan tüm evler için bankalara başvurabiliyorsunuz. Tüm seçenekler arasından bir seçim yaparak hemen işlemleri başlatabiliyorsunuz. Sadece istediğiniz şehirde, istediğiniz standartlarda, istediğiniz fiyatta ve istediğiniz ödeme planıyla ev sahibi olma lüksünü yaşamak istiyorsanız, o zaman tüm bu bankalar ile görüşmelisiniz. Bunun yanında emlak ve inşaat firmaları da bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Her seçeneğe odaklanmalı, ona göre işlem yapmalısınız.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir