Satılık Prefabrik Ev İstanbul’da Almak Mümkün Mü?

birevim senetle ev

Prefabrik evler; uzun süredir herkesin aşina olduğu yapılar olarak dikkat çekmektedir. Prefabrik ev sahibi olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Her şeyden önce, betonarme evlere kıyasla daha kısa sürede teslim edilirler. Montaj işlemleri kısa sürer. Maliyeti oldukça uygundur. Prefabrik ev yaptırmadan önce maliyetinin ne olacağını inşaat başlamadan öğrenme fırsatınız olacaktır. Bunun yanı sıra, prefabrik evler; çok daha güvenlidir. Bilhassa deprem bölgelerine prefabrik ev yapılmasının sebeplerinden birisi budur. Son olarak, prefabrik evlerin ısı yalıtımı ve enerji tasarrufu gibi konularda birçok avantajının olduğunu söyleyebiliriz.

Sahibinden Satılık Ev Nasıl Alınır?

Ev sahibi olmak isteyenler için en uygun alternatiflerden birisi; sahibinden ev satın almaktır. Gerek betonarme gerekse de prefabrik evleri sahibinden satın alabilirsiniz. Prefabrik evleri; bilhassa dağ evi olarak kullanmanız mümkündür. İstanbul’da bu tür evlerin iklim avantajından dolayı çok rağbet gördüğünü ifade edebiliriz.

Prefabrik ev satın almadan önce evin kaç m2 olacağı, evin tarzı (tek katlı mı yoksa çift katlı mı), evin iç ve dış cephe görünümleri gibi kriterlere karar vermiş olmalısınız. 100m2 prefabrik evlerin 75 bin TL’den başlayarak özelliklerine göre 100 bin TL’ye kadar uzanan modelleri bulunmaktadır. Sahibinden ev almayı tercih ettiğiniz takdirde komisyon ücreti ödememiş olursunuz. Buna ek olarak, evin aradığınız özellikleri taşıyıp taşımadığına dair en net bilgiyi sahibinden öğrenmiş olursunuz.

Faizsiz ve Peşinatsız Ev Alma Yöntemi!

Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmak kulağa pek mümkün gelmiyor olabilir! Ancak, Birevim sayesinde faizsiz ve peşinat zorunluluğu olmadan ev sahibi olabilirsiniz. Bütçeniz her ne olursa olsun, ekonomik durumunuza uygun bir grup bulabilirsiniz. Rahat, hızlı, sabit ve esnek model seçenekleri sayesinde istediğiniz eve fiyat avantajlarıyla sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz!

Birevim’de tüketiciler, aylık ödeyecekleri taksit tutarlarını kendileri belirlerler. Bu noktada, istediğiniz takdirde ödemelerinizi tekrar yapılandırabilirsiniz. Birevim’de ev sahibi olacak kişiyi belirleyecek olan kura çekilişleri noter huzurunda yapılmaktadır. Birevim’e Türkiye’nin her yerinden yalnızca nüfus cüzdanınızı kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca, yine Türkiye’nin her yerinden ev alma fırsatınız bulunmaktadır.

birevim
Paylaş

11 Comments

 1. Büşra Bulut Reply

  Faizsiz ve peşinatsız alım seçeneği çok güzel. Birevim bu konuda evi kendi mi buluyor yoksa biz mi bulup kendilerine başvuruyoruz?

 2. Ahmet Aksoy Reply

  Satılık prefabrik ilanları görmeye başladım ilan sitelerinde bende, yavaş yavaş prefabrik evlere ilgi artıyor 🙂

 3. Abdullah Tekin Reply

  Prefabrik evler gerçekten şahane oluyorlar, apartman dairesine göre daha iyi oluyor müstakil gibi 🙂

 4. Yusuf Ünal Reply

  Prefabrik evler son zamanlarda çok popüler olmaya başladı, İstanbul’da da almak tabi ki mümkündür ama bütçe lazım 🙂

 5. Abdullah Yıldırım Reply

  Satılık prefabrik evler gerçekten çok güzel ama fiyatları çok yükselmeye başladı son zamanlarda

 6. Murat Işık Reply

  Prefabrik evler gerçekten son zamanlarda çok revaçta ve bende çok seviyorum. İstediğin dizayn tasarımda bir ev oluyor, ancak fiyatları son zamanlarda çok arttı

 7. Ahmet Doğan Reply

  Prefabrik evler son zamanlarda çok revaçta olmaya başladı gerçekten, fiyatları da bu ilgiden ötürü yükseldi

 8. Hasan Turan Reply

  Prefabrik evler çok güzel oluyor, bir tanıdığım var ve gerçekten prefabrik olduğuna inanmanız çok zor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − 9 =