QNB Finansbank Çalışma Saatleri 2020 – Saat Kaçta Açılıyor, Kapanır?

birevim senetle ev

Finansbank ülkemizde birçok şehirde şubeleri bulunan bir bankadır. Bankadan oldukça fazla işlemi kolay bir şekilde yaptırmanız mümkün. Genellikle müşterilerin çoğu şubeden işlem yaptırmayı tercih eder. Şubeye gittiğiniz zaman oldukça kolay bir şekilde işlem yaptırmanız mümkün. Bu nedenle finansbank çalışma saatleri arasında şubelerinden hizmet almanız da mümkün. Finansbank’ta diğer bankalar gibi oldukça yoğun talep gören bankalardan bir tanesidir. Telefon bankacılığını kullanarak da buradan işlemlerinizi yaptırmanız mümkün. Bu nedenle finansbank dan hizmet almanız mümkün.

Bankalarda Yapılan İşlemler

Genellikle çoğu müşteri bankalardan birçok işlemi kolay bir şekilde halleder. Ancak şubelere gideceğiniz zaman belirlenen saatler arasında gitmek gerekir. Banka açılış saatler 09:00 ve 17:00 arası olarak belirlenmiştir. Bu saatler arasında şubeye geldiğiniz zaman oldukça hızlı bir şekilde müşteri temsilcilerinden hizmet almış olursunuz. Bu nedenle mesai saatlerini geçirmeden bankaya giderek işlem yapmak da fayda var.

Hafta Sonları Çalışıyorlar Mı?

Finansbank genel müdürlük ve şubeleri hafta sonları hizmet vermezler. Her banka genellikle hafta sonları kapalıdır. Bu nedenle işlem yaptıracağınız zaman mutlaka hafta içi mesai saatleri arasında giderek işlem yaptırmanız gerekir. Hafta sonu banka şubelerinden hizmet alamazsınız ancak atm üzerinden istediğiniz işlemi yaptırmanızda mümkün. Finansbank atm leri hemen hemen bir çok bölgede yer almaktadır. Atm üzerinden de şubeden yapmak istediğiniz çoğu işlemi yapmanız mümkün. Bu nedenle hafta içi ve hafta sonu olmak üzere tüm işlemlerinizi buradan yaptırabilirsiniz.

FinansBank Şubelerinden Her İşlem Yapılır Mı?

Genellikle her bankanın şubelerinden bir çok işlem yapılır. Ancak çoğu müşteri şubelere gitmeden Internet bankacılığı üzerinden işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yaptırmayı tercih eder. Finansbank da internet bankacılığı üzerinden bir çok müşterisini daha hızlı bir şekilde hizmet verir. İnternet bankacılığı üzerinden hizmet alacağınız zaman 7/24 sisteme giriş yapabilirsiniz. Şubelerde bulunan saatler gibi herhangi bir saat kısıtlaması da bulunmaz. Bu nedenle çoğu müşteri de şubelere gitmek yerine internet bankacılığını kullanarak işlemlerini buradan yaptırmayı tercih eder.

 

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Kemal Köse Reply

  Pandemi sürecinden dolayı saatleri değişmişti, peki vaka sayılarının yüksek olduğu yerlerde de şubelerini normal çalışma saatlerine döndürdüler mi?

 2. Yasemin Korkmaz Reply

  QNB Finansbank QNB bünyesine geçtikten sonra çok kısa sürede çok ilerleme kat ettiler

 3. Aykut Ünal Reply

  QNB Finansbank belki de son 3-4 yılın en hızlı ilerleyen bankası olmuştur, QNB ve Enpara adımlarıyla muhteşem bir kitleye eriştiler

 4. Özge Korkmaz Reply

  QNB Finansbank sektörde son zamanlarda bir numaraya oynayan bir banka, geliştirmeleriyle gerçekten çok iyi bir hale geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − eight =