Peşinatsız ve Faizsiz Ev Almak Mümkün Mü?

Ülkemizde faizsiz ve peşinatsız ev almak neredeyse imkânsız durumdadır. Bazı konut projelerinde peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Ama buda kısıtlı ve yüksek bütçeli projeler için geçerlidir. Alt ve orta gelir seviyeli kişiler için uygun değildir. Ancak faizsiz ev sahibi olmak imkânsızdır. Ev almak için çekilen kredilerin faiz oranları çok yüksektir. 200.000 TL kredi çektiğiniz durumda, bunu yaklaşık 300.000 TL ila 350.000 TL arası ödeme yapmaktasınız. Neredeyse çektiğiniz para kadar faiz ödemektesiniz.

birevim senetle ev

İnşaat firmaları ve emlak satışı yapan kişiler böyle büyük tutarların taksilatını düzgün ve güvenilir olsun diye müşterilerini konut kredisine yönlendirir. Ev sahibi olmak isteyen kişiler düzenli ödemeler doğrultusunda bankaya bağlı kalır. 10 yıl boyunca ödediğiniz kredi ile 2 ev ücreti ödemiş olursunuz. Ev sahibi olayım derken ömrünüzü kredi ödeyerek geçireceksiniz.

Ülkemizde uzun yıllardır devam eden alt, orta ve üst gelir seviyeli insanlar için kurulmuş kuruluşlar bulunmaktadır. Bu kuruluşların bünyesinde faizsiz ev ve peşinatsız ev alma imkânı bulabilirsiniz. Kuruluşlar ile ilgili bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz;

faizsiz-yontemlerBirevim
Türkiye’nin en uygun faizsiz ev alabileceğiniz firmasıdır. Birevim ile ev, arsa, iş yeri ve araba alma imkânınız vardır. Birevim’de peşinatlı ve peşinatsız olarak ev alma imkânı olduğu gibi ödeyeceğiniz taksit ücretlerini siz belirleyebiliyorsunuz. Ödeme seçeneği olarak 120 aydan fazla ödeme imkânda bulunmaktadır. Türkiye’nin istediğiniz yerinden ev, arsa, iş yeri ve araba alabilirsiniz. Birevim sadece alacağınız evin tutarına ve gireceğiniz taksit sayısına göre bir çalışma ücreti almaktadır. Şuan da Türkiye’nin en avantajlı firması durumundadır. 200.000 TL’lik bir ev için yaklaşık 210.000 TL – 220.000 TL gibi bir tutar ödemektesiniz. Bankaya göre her zaman avantajdasınız.

Eminevim
Eminevim firması faizsiz ev alma imkânı sunun firmalardan biridir. Bu firma bünyesinde peşinatlı ve peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Eminevim bünyesinde ödeyeceğiniz tutarları belirleyebilirsiniz. Sistemin özünde imece ve yardımlaşma vardır. Ev sahibi olduktan sonra kira yardımı altında diğer ev sahipleri için destek verilmektedir. Eminevim ile ev ve araba alma imkânınız vardır. 200.000 TL’lik bir ev için yaklaşık 240.000 TL – 250.000 TL gibi bir tutar ödemektesiniz. Bankaya göre her zaman avantajdasınız.

Fuzulev
Fuzulev mantığında yardımlaşma ve altın günü vardır. Faizsiz ev alma fırsatı sunan firmalardan biridir. Fuzulev ile ev ve araba alma imkânınız vardır. 200.000 TL’lik bir ev için yaklaşık 250.000 TL – 260.000 TL gibi bir tutar ödemektesiniz. Bankaya göre her zaman avantajdasınız.

birevim
Paylaş

One Comment

  1. Aslı Demir Reply

    Birevim’den çekilişe katıldım, 5. aya çıktı. Dört gözle bana sıra gelmesini bekliyorum. Çalışma bedeli olarak çok az bir ücret ödedim. Teşekkürler Birevim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × five =