Odeabank Çalışma Saatleri 2021

birevim senetle ev

2021 Odeabank çalışma saatlerini kontrol edebilir, Odeabank kaçta açılıyor veya kaçta kapanıyor sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

Odeabank ülkemizde birçok müşteri için hizmet veren bankadır. Her bankadan hizmet almak için bankanın çalışma saatleri arasında bankaya giderek hizmet almanız gerekir. Banka üzerinden bir çok işleminizi oldukça hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Ancak çoğu müşteri banka şubelerine gitmek yerine internet bankacılığı üzerinden de oldukça hızlı bir şekilde hizmet alabilir.

Odeabank da şubelerinden tüm müşterilere hizmet sunan bir bankadır. Bankalardan tüm para transferleri, borç ödeme, borç Sorgulama, kredi çekme gibi işlemlerinizi yapmanız mümkün. Odeabank şubeye gitmeden de internet bankacılığı üzerinden sizlere hizmet sunar. Banka müşterisi olan herkes kullanıcı adı ve şifre ile internet bankacılığına giriş yaparak buradan hizmet alabilirler.

Odeabank Çalışma Saatleri

Odeabank her bankada olduğu gibi hafta içi müşterilere hizmet veren bir bankadır. Hafta içi sabah 09:00 akşam 17:00 saatleri arasında müşterilere hizmetlerini sunar. Ancak bankadan hizmet almak istediğiniz zaman şubeye gittiğiniz zaman mutlaka bir sıra numarası da almak gerekir. Eğer banka müşterisi olarak çalışıyorsanız kendi TC bilgilerinizle birlikte direkt olarak giriş yapabilirsiniz.

Ancak banka müşterisi değilseniz mutlaka sıra numarası almak gerekir. Bu nedenle çalışma saatleri arasında gittiğiniz zaman oldukça kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet almış olursunuz. Çok acil durumlarda internet bankacılığını kullanarak da kolay bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bu nedenle genellikle bankalarda kullanılan internet bankacılığı herhangi bir saat diliminde hizmet vermediği için çok aktif bir şekilde tercih edilmektedir

Hafta Sonu Hizmet

Genellikle hiçbir banka hafta sonları müşterilere hizmet vermez. Çünkü bankalar hafta sonları tüm şubelerini kapatır. Odeabank da hafta sonları müşterilere hizmet vermez. Bu nedenle bankalardan işlem yapacağınız zaman hafta içi şubelerden halletmek gerekir.

Ancak acil işlemleriniz olduğu zaman hafta sonları atm ler üzerinden de işlemlerinizi yapmanız mümkün. Ancak para transferleri hafta içi mesai saatleri içersinde gerçekleşir. Eğer havale yapılacaksa aynı banka üzerinden hafta sonları da para aktarımı yapmanız mümkün. Bu nedenle odeabank birçok müşterisine sorunsuz bir şekilde hizmet verir.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Onur Yıldız Reply

  Odeabank’la güzel kampanyaları sayesinde tanışmıştık bence çok farklı bir bakış açısı katıyorlar bankacılığa 🙂

 2. Yusuf Yalçın Reply

  Odeabank bankasıyla çalışma fırsatım olmadı ama arkadaşım kullanıyor ve çok memnun

 3. Ayten Aydın Reply

  Odeabank sektöre güzel bir giriş yaptı ancak sonrasında pek reklamlarını görmedik

 4. Nurbanu Taş Reply

  Odebank sektörde çok iyi başlamıştı ama şu sıralar ortada yok gibi ne reklam ne bir sosyal medya iletişimi göremiyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × three =