Nef Bahçelievler Projesi

birevim senetle ev

Nef Bahçelievler projesi İstanbul’un Avrupa yakasında Bahçelievler ilçesinde yükseliyor. Güçlü inşaat şirketlerinden birisi olan ve modern bina tasarımları ile dikkat çeken Timur Gayrimenkul tarafından hazırlanan projenin toplam arsa alanı 45 bin metrekare olarak öne çıkıyor. Birçok konut tipinin bulunduğu projenin içerisinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor. Üç yıllık projenin Aralık 2019’da tamamlanması planlanıyor.

Projede bulunan konular 10 farklı blokta yer alıyor. 903 konutun bulunduğu projede aynı zamanda mağaza seçenekleri de yatırım olarak da insanlara bir seçenek olarak sunuluyor.

Nef Bahçelievler Kat Planları

Nef Bahçelievler projesinde kat planları dikkat çekiyor. Dört farklı konut tipinin yer aldığı projede konut tiplerinin her biri için özel olarak hazırlanmış kat planı bulunuyor. Kat planlarında farklılık olmasının altında projenin toplamda 10 bloktan oluşuyor olması ve bu blokların 6 ile 20 katlı olarak şekillenmesinin büyük bir etkisi olduğunu söyleyebiliriz.

Projede metrekare farklarının da dikkat çekici seviyede olduğu göz önüne alırsak toplamda yaklaşık olarak 15 farklı kat planı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bu planlarda geniş kullanım alanları ve ferah ortamların sağlanması için çalışmaların yapıldığı dikkat çekiyor. Tüm ailelere uygun bir dairenin olması ve modern tasarımı projede dikkat çekiyor.

 Nef Bahçelievler Ödeme Seçenekleri

Timur Gayrimenkul tarafından hazırlanan projeden ev almak isteyenler için fiyat aralığı 750 bin TL ile 2.2 milyon TL arasında değişiyor. Firma ev almak isteyenlere birbirinden tamamen farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Nakit alımlarda indirim oranı %20 olarak sunuluyor. Bunu değerlendirme imkanınız olduğu gibi %40’ını peşin vermeniz halinde firma kendi bünyesinde müşterilerine 60 ay vade imkanı sunuyor.

Planlanan bir başka ödeme seçeneği olarak %20 peşin karşılığında geriye kalan borç için farklı vade seçenekleri sunuluyor. Günlük konut kredi faiz oranlarını değerlendirerek kendinize uygun bir ödeme planı da hazırlayarak evlerden birisine sahip olma imkanı veriliyor. Uygun fiyatlardan yararlanmak için projenin tamamlanmasını beklemenize gerek yok.

Nef Bahçelievler Özellikleri

Nef Bahçelievler özellikleri ile öne çıkmayı başarıyor. Projenin içerisinde ortak kullanım olarak sunulan açık, kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, çocuk oyun alanı ve çocuk yüzme havuzu, bahçe gibi özel alanlar bulunuyor. Eğlenmek için futbol ve basketbol sahaları, sauna, tam donanımlı spor salonı gibi özelliklerde bulunuyor.

Evlerin yüksekliği 3.1 metre olarak planlanmış ve yatak odalarında ebeveyn banyosu bulunuyor. 13 kişi kapasiteli asansörler, son teknoloji dijital alt yapı, hidrofor ve su deposu da projede bulunuyor. Güvenliğin sağlanması için kapalı devre TV, özel güvenlik hizmeti de veriliyor. Ücretsiz otopark hizmetinin verildiği projede ısıtma tipi olarak merkezi sistemin tercih edildiği fark ediliyor.

Nef Bahçelievler Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Nef Bahçelievler projesinde sadece bir ev almanız sağlanmıyor hem de yaşam kalitenizi yükseltmenize imkan tanınıyor. Nef Bahçelievler, Avrupa yakasında şehrin merkezinde yer alıyor. E-5 karayolunun hemen yanında bulunan projenin önünden metro hattı geçmesi projenin kolay bir şekilde ulaşılacağını gösteriyor.

Projenin etrafında çok sayıda eğitim noktası ile birlikte hastane alanı yer alıyor. Bu da yaşam kalitesini bir adım yukarıya çıkarmaya yardımcı oluyor. Proje Avrasya Tüneline sadece 15 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İstanbul Havalimanına 45 kilometre uzaklıkta olan proje ana arterlere yakın olmasından dolayı her türlü ulaşım imkanı ile her noktaya rahat bir şekilde kolay bir şekilde ulaşma imkanını projeden ev almayı düşünenlere sunuyor.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Beyza Polat Reply

  Havalimanına 45 km olması biraz dezavantaj gibi gözükse de, yeni havalimanına en yakın yerlerden biri bence Nef Bahçelievler 🙂

 2. Enes Yüksel Reply

  Bahçelievler’in merkezi konum sayılmasından dolayı Nef’in Bahçelievler projesi çok fazla ilgi görecektir diye düşünüyorum

 3. Songül Yalçın Reply

  Bahçelievler’in neresinde kalıyor tam olarak bu proje, gidip görmeyi düşünüyorum fiyatları makulsa belki krediyle falan alabiliriz. Geleceği olan bir konut projesi bence

 4. Yağmur Kurt Reply

  Bahçelievler’in göbeğinde böyle bir proje olması gerçekten güzel oldu. Ekonomik açıdan imkanım olsa kesin alırdım buradan yer

  1. admin Reply

   Merhaba Yeşim Hanım,
   Timur Gayrimenkul tarafından Bahçelievler’de inşa edilen Nef Bahçelievler Projesi daire fiyatları 1.187.000 – 4.950.000 TL aralığındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × four =