24 September, 2020

Ne Zaman Emekli Olabilirim Diye Düşünme! Taksitle Ev Sahibi Ol!

Ev sahibi olmak isteyenlerin bunun için gerekli olan peşinat tutarını dahi biriktirmesi oldukça zordur. Yüksek maaşı olmayanların günlük giderler hesaba katıldığında birikim yapmak için ellerinde fazla bir miktar kalmayacaktır. Bu noktada, insanlar, emekli olarak ellerine toplu bir para geçmesini beklerler.  Ancak, faizsiz ve peşinatsız ev sahibi yapan yöntemler sayesinde insanların emekli olmak için gün saymalarına gerek yoktur.

birevim-reklam

Emekli Maaşı ile Ev Alınabilir Mi?

Emekli maaşı ile ev almanın çok fazla mümkün olmadığına değinmek gerekir. Çocukların düğün masrafları veya üniversite giderleri derken emekli maaşının bilhassa büyük yatırımlar için yeterli olmayacağını ifade etmek gerekir. Bu noktada, emekli maaşı hesaplama gibi işlemlere e-devlet üzerinden ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak, tıpkı asgari ücret gibi emekli maaşına da 2020 için oldukça küçük bir zammın geldiğini söyleyebiliriz. 2020 Ocak ayı için geçerli olmak üzere en düşük emekli maaşının 2.127 TL civarında olduğunu belirtmek gerekir.

Ne zaman emekli olabilirim ve ne kadar emekli maaşı alabilirim sorularına cevap bulmak için e-devlet üzerinden sorgulama işlemleri yapmalısınız. Öğrendiğiniz bilgiler dahilinde ev alma hayallerinizi şekillendirebilirsiniz.

Emeklileri Ev Sahibi Yapacak Avantajlı Sistem!

Emeklilerin ev alma hayallerine dair gerçekçi detaylardan bahsettikten sonra onların bu hayallerini ertelemeden yapmalarına imkan tanıyacak bir organizasyondan bahsetmeliyiz. Birevim sayesinde faizsiz, peşinatsız, vade farksız ve aylık taksitlerinizi kendiniz belirleyerek ev sahibi olabilirsiniz!

Türkiye’nin her yerindeki evleri satın alabileceğiniz bu sisteme yalnızca bir nüfus cüzdanı ile üye olabilirsiniz. Birevim’de dört farklı model bulunmaktadır. Birevim’e ekonomik durumunuz ne olursa olsun katılma şansınız vardır. Birevim müşteri temsilcileri; hangi modelin size uygun olduğuna dair sizi yönlendirmektedir. Aylık küçük birikimlerle ev sahibi olmanızı mümkün kılan bu sistemde ödeme planı; tamamen sizin isteklerinize göre şekillenmektedir. Peşinat ödeme zorunluluğu olmasa bile peşinat ödeyerek ödemelerinizi daha önce bitirebilirsiniz!

Sonuç olarak, emekli olmayı veya yüksek maaş almayı beklemeden ev sahibi olmak için tercihiniz Birevim olmalıdır. Ayrıca, bu sistemde, taksitlerinizi erteleme şansınız bulunmaktadır.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir