Mina Towers Projesi

birevim senetle ev

Mina Towers projesi insanlara İstanbul’un Anadolu yakasında sunulan yatırım alanlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Başaran Gayrimenkul Yatırım tarafından yapılan proje toplam 26 bin metrekare arsa alanından oluşuyor. Bu alan içerisinde 24 kattan oluşan 6 tane blok bulunuyor. Bu bloklar genelde 80 metre yükseklikleri ile de dikkat çekiyor. 20 farklı konut tipinin yer aldığı projede toplam 1500 konut yer alıyor. Konut seçeneklerinin yanı sıra içerisinde 95 adet ticari alanda yer aldığı aktarılıyor. Projeye yatırım yapmak isteyenler projenin Aralık 2020’da tamamlanacağını bilmesi gerekiyor.

Mina Towers Kat Planları

Birbirinden bağımsız 6 bloktan oluşan projede farklı konut tipleri bulunuyor. Standart olarak 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alan yapı içerisinde farklı kat planları olduğunu ekleyebiliriz. Bunda en büyük neden uygulanan modern tarzın her birinin projenin içerisinde olmasından kaynaklandığı olacaktır.

Projede yer alan konutların genelde alanları 55 ile 300 metrekare arasında değişim gösteriyor. Geniş kullanım alanlarının yanında geniş kullanım alanları sunulması amaçlanıyor. Projede 1+0 dairede dahi geniş bir bahçe alanı hizmete sunuluyor. İnsanların ihtiyaç duymuş oldukları geniş yaşam alanı öncelik olarak görüldüğü kat planlarında hemen fark ediliyor. Sizde bu sayede daha doğru bir tercih yapma şansı bulabiliyorsunuz.

Mina Towers Ödeme Seçenekleri

Mina Towers projesinden ev almadan önce bilmeniz gereken bazı detaylar var. Projede sunulan konut seçenekleri 500 bin TL ile 2.5 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Öncelikle hangi daire tipini alacağınıza karar vermeli ardından ödeme durumunuza bakmanız gerekiyor. Farklı ödeme seçenekleri sunulan projede firma bünyesinde isteyenlere %40 peşinat ödemeleri karşılığında 36 ay vade imkanı ile ev alma şansı sunuluyor.

Tabi tek ödeme seçeneğinin bu olmadığını da eklememiz gerekiyor. Bunun yanı herhangi bir bankadan konut kredisi çekmenize ve uzun vadeli ödeme seçeneği ile ev almanıza yardım ediliyor. Bu tercihi sizin kendi ödeme imkanınıza göre yaparak karar vermeniz gerektiğini belirtmemizde fayda var.

Mina Towers Özellikleri

Mina Towers özel bir proje olarak yükseliyor. Proje çok farklı özellikleri içerisinde barındırarak insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi sağlıyor. 24 kattan oluşan projede 95 mağaza ve evler için kapalı otopark seçeneği bulunuyor.

Güvenliğin sağlanması için görüntülü diyafon, özel güvenlik, kapalı devre TV bulunuyor. Bahçelerin bulunduğu projede çocuk oyun alanı, kapıcı hizmeti, masaj salonu, restoran, kafe, sauna, tam donanımlı spor salonu, kapalı ve açık yüzme havuzları bulunuyor.

Binaların iç özellikleri arasında mutfakların ankastre olduğunu, ebeveyn banyosu olduğunu ekleyelim. Hidrofor, otopark asansörü, yük asansörü ve su deposu bulunduğunu ekleyelim. Özellikleri ile burada yaşamayı tercih edecek tüm insanların gerekli mutlu hayatı yaşayacaklarını söylemek doğru olacaktır.

Mina Towers Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Mina Towers, İstanbul’un Anadolu yakasında yeni gözde noktalardan birisi olan Fikirtepe’de inşa ediliyor. Fenerbahçe Stadyumuna çok yakın olan proje D100 karayoluna bağlanma noktasında yer alıyor. Bu sayede Avrasya Tüneli ile çok yakın olması Avrupa yakasına geçmeyi kolaylaştırıyor.

Avrasya Tüneli’ne 5 kilometre, Haydarpaşa garına 5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanına 35 kilometre mesafede bulunan projenin metre hattının hemen yanında olduğunu da eklemekte fayda var. Önemli eğitim kurumlarının yer aldığı projenin etrafında aynı zamanda büyük AVM seçenekleri de bulunuyor. Modern ve huzurlu bir hayat geçirmek isteyenler için bu projenin mutlaka değerlendirmesi gerektiğini eklemeliyiz. Bunun için başvurunuzu yapma konusunda acele etmeniz gerekmektedir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + 15 =