Mersin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Ev almak insanların temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Barınma ihtiyacının karşılanması için bunun ne iyi ve doğru şekilde yapılması gerekiyor. Günümüzde alternatif olarak alınabilecek çok sayıda ev çeşidi vardır. Bunları tercih ederken birlikte yaşayacağınız insan sayısına göre karar vermelisiniz. Ancak günümüzde insanlar bunun yerine maddi durumlarına göre karar vermek zorunda kalıyorlar.

Mersin ev almak isteyenler bu nedenle doğru ev tercihini yapamıyor. Çünkü insanların karşılarına çok ciddi maliyetler çıkarılıyor. Özellikle banka kredisi tercih edecekler için bu durum çok uçuk rakamlara doğru uzanıyor. Sizlerin yapmanız gereken işlem bu yolu tercih etmek yerine Birevim sistemlerini araştırmak, öğrenmek ve tercih etmek olacaktır.

Mersin Taksitle Ev Almak

Taksitle ev almak her ay düzenli olarak ödeme yapmanız anlamına geliyor. Banka kredisinde taksit sayısı kurum tarafından belirleniyor. Bu da sizin ekonominizi zorlayacak bir taksit miktarını karşınıza çıkarıyor. Bunun yerine hiç faiz eklenmeden taksit ödemesi planlamasını kendiniz yapabilirsiniz. Taksit sayısı ne kadar uzun olursa olsun fark edilmeyecek olan detay üzerine bir eklemenin olmayacağıdır.

Örneğin 200 bin TL ev alıyorsunuz. Bu evin bedelini 100 aya bölerek ödeyebilirsiniz. Aylık ödeyeceğiniz miktar 2 bin TL olacaktır. Ancak bunu kredi kullanarak tercih etseniz çok ciddi bir ekleme yapılacaktır. Bu ekleme de maliyetin otomatik olarak artmasına ve sizin omuzlarınıza çok ciddi bir mali yük binmesine neden olacaktır.

Mersin Kredisiz Ev Almak

Kredisiz ev almak bu nedenlerden ötürü çok rahat olacaktır. Birevim uzun yıllardır bu hizmeti müşterilerine sunuyor. Çok ciddi bir öz sermaye yapısına sahip olmaları tüm taleplere cevap vermelerine yardımcı olunuyor. Bu şekilde ev alacaklara dört farklı yöntemi tercih etmeleri talep ediliyor.

  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi
  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi V2
  • Serbest planlı tasarruf yöntemi
  • Konut değer endeksli tasarruf yöntemi

Mersin kredisiz ev almak istiyorsanız bu yöntemlerin hangisi sizin için uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Bu sistemlerin arasında ufak farklılıklar vardır. Ancak hepsinin ortak noktası faiz ve peşinat ödemeden ev almanıza fırsat veriliyor olmasıdır.

Mersin Nasıl Ev Alınır?

Mersin içerisine nasıl ev alacağınız konusunda net bir kararınız yoksa Birevim sistemine bakmanız iyi olacaktır. Bu şirket uzun yıllardır insanlara sunduğu tasarruf yöntemleriyle büyük avantajlardan yararlanarak ev alma fırsatını sunuyor. Tek yapılması gereken işlem doğru noktayı tercih etmek olacaktır.

Nasıl ödeme yapacağınızı kendiniz planlıyor, hiç vade farkı vermiyorsunuz. Bu anlamda piyasada sunulan diğer yapıların çok önünde yer alıyor. Sistem de hiçbir zorlayıcı detay bulunmuyor. Sisteme dahil herkesin güvenliğine dikkat ediliyor. Tüm işlemler karşılıklı güven çerçevesinde noter huzurunda yapılan sözleşmeler ile kabul ediliyor. Bu da size büyük bir fırsatın kapısını açmış oluyor.

birevim
Paylaş

3 Comments

  1. Yasemin Korkmaz Reply

    Kredi derdi olmadan, faizsiz, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlerin adresi birevim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × four =