Mardin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Mardin ev almak için öncelikle ekonominize bakmalı ve onun ardından tercihinizi yapmalısınız. Çünkü günümüz ev fiyatları ve bunları almak için sunulan finansal yöntemler sizden bunu istiyor. Ama doğru bir noktadan ev almaya giderseniz öncelikle ekonomik durumunuza değil alacağınız eve odaklanabilirsiniz. Ev maliyetleri tercihinizi değiştirmenize neden olmayacaktır.

Ev almak herkesin temel ihtiyaçlarının başında gelmektedir. Birevim insanların bunu yaparken en uygun şekilde yapmalarına imkan veriyor. Kredi çekmeden, taksit planlamasını kendiniz yaparak bu sistem tarafından ev alabilmenize olanak sağlanıyor. Dört farklı yol ile istediğiniz şehirden ve istediğiniz şekilde ev almanız mümkün oluyor.

Mardin Kredisiz Ev Almak

Kredisiz ev almak demek kullanacağınız finansal yöntemin üzerinde faiz farkı olmayacağı anlamına geliyor. Ancak bunu uzun vadeli bir şekilde yapmak isteyenler için tek yöntem bu gibi geliyor. BirEvim sağladığını özel finansal yöntemler sayesinde bunu kolay hale getiriyor.

Başvuru yapıldıktan sonra sizden alacağınız evin bedelini belirlemeniz istiyorlar. Daha sonra ne kadar sürede bu ödemeyi yapacağınızı planlıyorsunuz. Yapılacak olan çekiliş sistemiyle evi ne zaman alabileceğiniz belirleniyor. Bu sayede ödemenizin belirli bir kısmına geldiğinizde bunu size fırsat olarak sunarak evinizi teslim ediyorlar. Mardin kredisiz ev almak bu yöntem sayesinde çok basit bir şekilde yapılabiliyor.

Mardin Taksitle Ev Almak

Taksitle ev almak bu yöntemler sayesinde hem düşük maliyetli hem de kolay oluyor. 300 bin TL değerinde bir ev alıp bu evin tüm borcunu 150 ayda ödeyebiliriz. Bu aylık 2 bin TL olacaktır. Tabi bu evin teslim tarihini de öteleyecektir. Bu durum size ciddi bir avantaj sağlayacaktır. Eğer bu bedeli bankadan alsanız sizden ciddi bir faiz farkı alacaklardır. Birevim bunu sizden istemiyor.

Bu sistemi tercih edenlerden belirli bir oranda katılım ücreti ödemesi isteniyor. Bu ücret peşinat olarak sizlerden alınıyor. Sizde bu ödemeyi yaparak sisteme dahil oluyorsunuz. Evler ipotekli bir şekilde sizlere teslim ediliyor. Borcunuz tamamen bittiğindeyse bu ipotek kaldırılarak evin tamamen sizin olması sağlanıyor.

Mardin’den En Uygun Ev Nasıl Alınır?

Bu yöntem insanlara birçok avantaj sağlıyor. Öncelikle faiz ödemeden ev alma fırsatı doğuyor. Evin değeri neyse o kadar ödeme yapıyorsunuz. Kira yardımı uygulaması bulunmuyor. Yüksek taksit miktarları olmuyor. Türkiye’nin her noktasında bu şekilde ev alınabiliyor. Taksitlerinizi kendi bütçenize göre farklı tasarruf gruplarına dahil olarak kendiniz belirliyorsunuz.

Sistem size borcunuzu en hızlı şekilde bitirme şansını ve erken kapatma imkanını sunuyor. En önemlisi de bütçenizi aşmadan hatta zorlamadan ev almanıza imkan sağlanıyor. Hiç peşinat ödemeyecek olmanız ve dört farklı sistemden bir tanesini seçerek ev almanıza imkan tanınmış oluyor. Basit ve kullanışlı bu yönteme 18 yaşını doldurmuş her TC vatandaşı dahil olabilmektedir.

birevim
Paylaş

3 Comments

  1. Mahmut Şahin Reply

    Kredi derdiyle uğraşmadan ev sahibi olabilmek hemde peşinatsız buna sahip olabilmek gerçekten mükemmel bir fırsat 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 3 =