Mahall Bomonti İzmir Projesi

birevim senetle ev

Mahall Bomonti projesi İzmir’in Konak ilçesinde yükseliyor. Türkerler Holding tarafından yapılan proje toplamda 45 bin metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. Proje içerisinde çok farklı konut tipleri ile birlikte ofis ve dükkan seçenekleri yer alıyor. Projenin tamamlanması tarihi olarak 2020 yılının ortası gösterilirken, projeden ev almadan önce özelliklerine, kat planlarına ve ödeme seçeneklerine bakmanızı tavsiye ederiz.

Projede 466 konut bulunurken, bu konutlardan çoğu 58 katlı rezidansın içerisinde yer alıyor. Bunun yanında ofis ve ticari alanlarda projede yer alıyor.

Mahall Bomonti İzmir Kat Planları

Mahall Bomonti içerisinde bulunan daireler bulundukları noktalara göre farklı kat planları ile sunuluyor 1+0 daireler 52 ile 92 metrekare arasında, 1+1 daireler 89 ile 162 metrekare arasında, 2+1 daireler 108 ile 256 metrekare arasında, 3+1 daire seçenekleri 176 ile 239 metrekare ve 4+1 daireler özel alanları ile müşterilerine sunuluyor.

Alacağınız konutun bulunduğu noktaya karar verdikten sonra orada size sunulacak olacak kat planlarına göre tercihinizi yapabilirsiniz. İzmir’in merkezinde yer alan bu projede rezidans’ın üst noktalarından alınacak konutlar aynı zamanda harika bir manzaraya sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bu projenin artıları arasında merkezi bir noktada olması ve harika bir manzaraya sahip olması yer alıyor.

Mahall Bomonti İzmir Ödeme Seçenekleri

Projede ev fiyatları 685 bin TL’den başlıyor ve 2.5 milyon TL’yi geçiyor diyebiliriz. Daire tipine göre ve kullanım alanına göre metrekare fiyatı üzerinden fiyatlar belirleniyor. Alacağınız konut tipini belirledikten sonra firma tarafından size sunulan ödeme seçeneklerinden birisini tercih etmeniz mümkündür.

Bir numaralı ödeme planında nakit indirimi olarak %30 sunuluyor. Ödemenizi peşin yapacaksanız bu tercih edilebilir seçenektir. İkinci ödeme planında %10 peşin ve 1 yıl sonra %25 ara ödeme yaptıktan sonra geriye kalan bedel sıfır faiz ile 60 ay vade seçeneği ile sunuluyor. Kısaca karşılaştırmamız gerektiğinde her türlü ödeme seçeneğinin çok uygun olduğunu ve bu sayede rahatça ev almanıza imkan tanındığını söyleyebiliriz.

Mahall Bomonti İzmir Özellikleri

İzmir’in merkezinde inşa edilen proje içerisinde yerden ısıtma kullanılırken, ücretsiz kapalı otopark da yer alıyor. Güvenlik için özel güvenlik, güvenlik kamerası, kartlı giriş sistemi, yangın asansörü, alarm düğmesi gibi seçenekler yer alıyor. Parti alanı, çocuk oyun alanı, masaj salonu, restoran ve kafe gibi özellikler yer alıyor.

Spor yapmayı sevenler için tam donanımlı spor salonu, futbol ve basketbol sahaları, sauna, açık, kapalı yüzme havuzu ile tenis kortu bulunuyor. Binanın iç özellikleri arasında giyinme odası, ısı ve ses yalıtımı, Amerikan Mutfak, alüminyum doğrama, zemin tipi olarak seramik zemin tercih edilmiş durumda diyebiliriz. Daha sayılabilecek çok sayıda özellik projenin içerisinde yer alıyor.

Mahall Bomonti İzmir Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Mahall Bomonti İzmir’in en kolay ulaşılabilen noktalarından birisinde yer alıyor. D300 karayolu üzerinde yer alan proje aynı zamanda İzmir Atatürk Stadyumuna yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Etrafında lunapark’ın bulunduğu proje bulunduğu yer sayesinde İzmir körfezini kuş bakışı izleme şansını da ev sahiplerine sunuyor. Konak boyunca yürüme, yaz akşamlarında güzel havanın tadını çıkarma imkanı size sunuyor. Projeye yakın bir noktada Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi yer alıyor. Proje aynı zamanda Bornova, Karşıyaka, Göztepe gibi merkezi noktalara da yakın bir mevkide olması, ulaşım için tercih edilen metro ve otobüs duraklarına yakın olması da artıları arasında yer alıyor. İzmir’de ki en gözde projeler arasında yer aldığını ekleyelim.

birevim
Paylaş

4 Comments

 1. Duygu Bozkurt Reply

  Fotoğrafı görünce bir an İstanbul sandım, gözümüz İstanbul harici büyük şehirlerde böyle yapılar görmeye yeni alışıyor 🙂

 2. İlayda Kaplan Reply

  Fiyatları İzmir’imize göre normal diye düşünüyorum. Tabi ki normal apartman daireleri bu kadar pahalı değil ama Mahall Bomonto İzmir’i bir rezidans olarak görürsek fiyatları makul.

 3. Aysel Yavuz Reply

  İzmir’in en gözde yerlerinden biri olan Konak’ta olan bu proje, mimari yapısı ve şehrin göbeğinde olmasıyla çok ilgi görüyor

 4. Arif Arslan Reply

  İzmir’e yakışır bir proje olan Mahall Bomonti projesinin bence en önemli noktası; lokasyonu 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen + 17 =