Mahall Ankara Projesi

birevim senetle ev

Mahalla Ankara projesi başkentte yükselen en büyük ve en özel projelerinden birisi olarak öne çıkıyor. Türkerler İnşaat tarafından başlatılan proje şuan için hemen teslim imkanı ile birlikte müşterilerine sunuluyor. Projenin içerisinde 246 adet konut ile birlikte 86 yatay ofis, 140 ofis ve 41 mağaza da yer aldığın ı söyleniyor.

Proje toplam 40 metrekare arsa alanı ile sunuluyor. Projenin içerisinde aynı zamanda dört yıldızlı bir otelin de hizmet vereceği aktarılıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerin yer alacağı projede fiyatların şehrin üzerinde olduğu görülüyor.

Mahall Ankara Kat Planları

Mahall Ankara projesinden ev almak isteyenler için birçok kat planı bulunuyor. Hangi kattan ev alacağınıza karar vermeden önce bu planları incelemeniz gerekiyor. Brüt ve net alanlara baktıktan sonra size sunulan evler arasında tercihinizi yapabilirsiniz.

Dairenin tipine göre de kullanım alanlarında farklılık olabiliyor. Tabi öncelikli olarak alacağınız konutun değeri sizin için önemliyse buna karar vermelisiniz. Ardından alacağınız konutun planına bakmalı ve son olarak ödeme seçeneklerinin size uygun olup olmadığına karar vermelisiniz. Tüm bunları karar verdikten sonra doğru adımı atmak için hazır hale gelebilirsiniz. Salon, yatak odası, balkon alanları gibi kat planlarında bulunan özelliklere bakarak kararınızı vermeniz gerektiğini ekleyelim.

Mahall Ankara Ödeme Seçenekleri

Mahall Ankara projesinden ev almaya karar verenler için firma bünyesinde dahil olan ve ayrıca banka kredilerinin dahil olduğu ödeme seçenekleri sunuluyor. Alacakları konut ya da ofisin ödemesini nakit yapmak isteyenlere %12 indirim imkanı veriliyor. İkinci ödeme planı olarak %5 peşin ödeme ile 36 ay vade ile tüm borcu sıfırlama imkanı veriliyor.

Üçüncü ödeme planı olarak müşterilerine %30 peşin ödeme kalanı 60 ay vade ile kapatma şansı sunuluyor. Tabi üç ödeme planı size uygun değilse banka kredisine başvurarak size uygun bir ödeme planı oluşturarak ev sahibi olmanız mümkündür. Projede ki ever ortalama 1 milyon TL ile 1.5 milyon TL arasında değer ile satıldığını ekleyelim.

Mahall Ankara Özellikleri

Mahall Ankara projesinde merkezi ısıtma sistemi, ücretsiz otopark, birçok uyarı sistemi, güvenlik kamerası, asansörlerde güvenlik kamerası, özel güvenlik ve kartlı giriş sistemleri gibi insanların güvenliklerini sağlayan özellikler yer alıyor.

Sosyalleşmeye ve spor yapmaya yarayan çocuk oyun alanı, restoran, kafe, bahçe alanları, basketbol ve futbol sahaları, tam donanımlı spor salonu, açık yüzme havuzu bulunuyor. İç özellikler arasında kapalı balkon, ısı ve ses yalıtımı, giyinme odası, spot aydınlatma, 3.1 metre tavan yüksekliği, Amerikan mutfak, otopark asansörü, su deposu, yük asansörü gibi teknik özellikler de yer alıyor.

Tüm bu özellikler ile insanların hayat kalitelerinin gerekli seviyenin üzerine çıkmasının sağlandığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Mahall Ankara Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Mahall Ankara, başkentin Çankaya ilçesinde yer alıyor. Ankara şehir merkezinin batısında yer alan proje D200 karayolu üzerinde bulunması sayesinde misafirlerine kolay bir ulaşım sağlıyor. Esenboğa Havalimanı 38 kilometre, Ankara Şehir Hastanesi 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Projeye yakın noktalarda metre istasyonları yer alıyor. Ayrıca Türkiye Atom Enerjisi Kurumu, Tepe Prime AVM, Tarım ve Orman Bakanlığı, Danıştay Başkanlığı gibi devlet binaları da yer alıyor. Ankara şehir merkezine sadece 10 kilometre uzaklıkta yer alan projeden şehirde istenilen her türlü noktaya aracınız, otobüs hizmeti veya metro hizmetini kullanarak gitmeniz mümkündür. Yeşil alanları sevenler için çok sayıda park ve ODTÜ Ormanı’da çok yakın bir yer de bulunuyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + sixteen =