Lens İstanbul Projesi

birevim senetle ev

Kentsel dönüşümün ön planda olduğu günümüzde insanlara daha konforlu yaşam alanları sunmak adına iddialı projeler tasarlanmaktadır. İşte bunlardan biri olan Lens İstanbul Projesi, Anadolu Yakası Kurtköy’de Lens Yapı uzmanlığıyla yükselmektedir. Proje 5 bloktan oluşmakta ve toplamda 1162 konut ile beraber 85 ticari ünite barındırmaktadır. Lokasyon olarak merkezi bir noktada inşa edilmesinden ötürü ulaşım problemi olmadığı gibi sosyal açıdan da oldukça avantajlıdır. Lens İstanbul projesi bireylerin ihtiyaçlarına yönelik farklı daire tipleri ile her bireyin hayalini gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Gün içinde sürekli koşturmaktan ve gün sonunda ise ihtiyaçlarınız için birde trafik sıkıntısı çekmekten yorulduysanız, o halde hem yaşam alanı içinde hem de yakın çevrenizde tüm gereksinimlerinizi kolayca halledebileceğiniz Lenf İstanbul dairelerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Lenf İstanbul Kat Planı

Tasarlanan her konut projesi bireylerin en iyi şekilde ihtiyaçlarının giderilmesi ve rahatça yaşamlarını sürdürebilmelerini hedeflemektedir. Dolayısıyla bugün genel olarak bakıldığında hemen her konut projesinde 1+1’den başlayarak 4+1 ve üzeri daire tiplerinin olduğu görülmektedir. Söz konusu Lenf İstanbul Kat Planları da aynı amaçla tasarlanmış ve 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire alternatifleriyle kişilere sunulmuştur. Burada 3+1 ile 4+1 daireler konforludur ama 1+1 ve 2+1 daireler küçüktür diye sakın düşünmeyin. Çünkü yeni yapılarda küçük alanlarda büyük yaşam alanları tasarlandığı için dairelerin her biri oldukça kullanışlı şekilde planlanmıştır. Görsel açıdan son derece estetik bir mimariyi içeren 5 bloklu projede 1162 daireyle beraber 85 ticari ünite yer almakta ve beklentiler fazlasıyla karşılanmaktadır.

Lenf İstanbul Ödeme Seçenekleri

Prestijli bir noktada hayata geçen Lenf İstanbul, her bütçeye hitap eden daire seçenekleri barındırır. Projenin 1+1 daire tipleri 327.000 ile 457.000TL, 2+1 daireleri 430.000 ile 650.000TL, 3+1 daireleri 680.000 ile 999.000TL, 4+1 daireleri ise 1.300.000TL’den satışa sunulmuştur. Dairelerin konumu kat yüksekliği ve cephesi gibi özellikler baz alındığında fiyatta artış ve düşüş gibi surumlar oluşabilir. Hangi blokta, hangi daireyi satın almak istiyorsanız, projenin satış ofisiyle irtibata geçerek hem detaylı bilgi alabilir hem de kendinizi ayarlayarak fırsatı kaçırmadan değerlendirebilirsiniz.

Lenf İstanbul Özellikleri

İstanbul’un en gelişen semtlerinden biri olan Kurtköy’de inşa edilen Lenf İstanbul Projesi, kendi içinde pek çok özellikler barındırmakta olup, aynı zamanda çevresindeki haraketlilik sayesinde de bölgenin en iyi cazibe merkezlerinden biri olmaya adaydır. Projenin konut alıcılarına sunduğu özelliklerden birkaçına değinecek olursak;

 • Fitness merkezi
 • Kameralı güvenlik
 • Çocuk oyun alanları
 • Kapalı otopark
 • Güvenlik
 • Merkezi Isıtma
 • Hidrofor
 • Isı pay ölçer
 • Asansör
 • Jeneratör
 • Market
 • Kafe
 • Mağaza

Gibi konut sakinlerine avantaj sağlayacak özellikler içermektedir. Bununla birlikte projenin tamında İnşaat teknikleri eksiksiz yerine getirilmiş ve konutlar kişilere sorunsuz oturuma hazır vaziyette teslim edilmektedir.

Lenf İstanbul Nerede? Yakın Çevre Özellikleri

Egal İnşaat, Mah Hayvancılık, Renium Yapı ve Aydınoğlu Grup firmalarının işbirliği ile kurulan Lenf Yapı, Pendik/Kurtköy’de başlattıkları projeyi Lenf İstanbul adıyla hayata geçirmiştir. Projenin konum açısından avantajlı olması, normal olarak talebinde yoğun olmasını sağlamıştır. Proje Worl Atlantis AVM yakınında inşa edilmiş olup, aynı zamanda bölgedeki market, okul ve sağlık merkezlerine de yakın mesafededir. Bununla birlikte çevre ilçelerden de oldukça fazla ziyaretçiye sahip olan Via Port Alışveriş Merkezi’ne yakın olması da projenin ne denli değer kazanacağının bir göstergesidir. Kısacası ister yatırım ister kullanım amaçlı olsun fark etmeksizin her iki koşulda da kazançlı çıkacağınız bir proje olduğunu vurgulayarak Lens İstanbul Projesi kapsamındaki daireleri kaçırmamanızı önermekteyiz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 − two =