Konya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Konya ev almak isteyen birçok insan var. Bu insanlar kendi evlerinde yaşamak, kira problemiyle uğraşmamak istiyorlar. Ev alabilmek için tercih edilecek çok sayıda yol var. Bu yollar arasından size uygun olanı bulmanız gerekiyor. En düşük maliyetli olmanız sizin açınızdan büyük fayda sağlayacaktır.

Ev almak isteyenlerin bakabilecekleri noktalardan bir tanesi de BirEvim olmalıdır. Burada farklı yollar ile ev alma fırsatı sunuluyor. Bunların arasından hangisi sizin için uygunsa onu tercih ederek ev alabilirsiniz. Çekiliş yöntemini tercih edebilir, sıra tespitli veya değer endeksli yöntemi almanız doğru olacaktır. Bunun için tüm detaylara bakmanızda fayda var.

Konya Kredisiz Ev Almak

Kredisiz ev almak birçok insan için neredeyse imkansız bir seçenektir. Çünkü bu şekilde olduğunda insanların aklına peşin ödeme seçeneği geliyor. Ancak bunu yapmak zorunda değilsiniz. Ayrıca kredi çekerek fark ödemek zorunda da olmayacaksınız. Birevim bu noktada size hazırlanan özel sistemleriyle destek veriyor.

Konya dahil ülkemizin her noktasından ev alınmasına yardımcı oluyorlar. Bunun yanı sıra sundukları sistemde verilen finansal destek için herhangi bir vade farkı almıyorlar. Size yine kredi veriyorlar ancak bunun için bir bedel almıyorlar. Sizden sadece sisteme katılarak almak istediğiniz ev için katılım ücretini peşin olarak ödemeniz isteniyor. Bunu yaparak sizde ciddi bir avantaj elde edeceksiniz.

Konya Taksitle Ev Almak

Taksitle ev almak isteyen insanlar ciddi vadeler ve farklarıyla yüzleşmek zorunda kalıyorlar. Anca bu sistemde herhangi bir vade farkı sizden alınmıyor. Bunu kendiniz sözleşme detaylarının hepsini kontrol ederek görme şansınız var. Sistem özel olarak hazırlanan dört yöntemle sizlere yardımcı oluyor.

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi
  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Bu yöntemlerin her biri farklı özelliklere sahiptir. Bunların arasından hangisini tercih edeceğinize siz karar vermelisiniz. Ancak bu sayede kendiniz için en doğru seçimi yaparak ev almayı başarabilirsiniz. Sizlere sayısız avantaj sunduklarını da göreceksiniz.

Konya En Uygun Ev Nasıl Alınır?

Uygun bir şekilde ev alabilmek için en doğru seçim burası olacaktır. Bu sistem tarafından sunulan avantajlardan bazılarına bakmak dahi sizin için ne kadar doğru bir tercih olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Vade farkı vermeden 60 ile 480 kişilik gruplara dahil olabilirsiniz. Herhangi bir faiz, kira yardımı ve ara ödeme imkanı sizlere sunuluyor. 18 yaşını dolduran herkes bu sistemden yararlanma şansına sahiptir. Sistem tüm ödeme planını kendiniz yapmanıza izin vermektedir.

İsteyenler tüm borçlarını istedikleri zaman kapatma imkanına da sahiptir. Katılım ücreti dışında hiçbir peşinat alınmamaktadır. Bu sistem başvuranların %100 memnun olması üzerine kurulmuştur. Bu tercih hem sizi hem de aileniz için en iyisi olacaktır.

birevim
Paylaş

2 Comments

  1. Deniz Bozkurt Reply

    Konya da akrabalarımızda birevimle faizsiz ev almışlardı, annemlerde onların önerisiyle başvurdular bakalım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 17 =