Kocaeli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Kocaeli ev almak isteyen birçok insan vardır. Bu insanlar farklı yolları izleyerek ev alabilirler. Bankadan kredi çekebilirler, taksitle ev alabilirler veya tüm bedeli peşin olarak ödeyebilirler. Bunu yapmak tamamen onların tercihidir. Ancak hesaplı bir şekilde ev almak için mutlaka Birevim seçeneklerine bir göz atmaları gerekiyor.

Ev almak isteyenler için oluşturulan birçok yöntem vardır. Bu yöntemler ülkemizde bir ilk olarak sizlere sunuluyor. İçlerinde birçok avantaja sahip olmaları da dikkat çeken bir detaydır. Güçlü bir sermaye yapısına sahip olan şirket tüm anlaşmalarını noter tasdikli olarak yaparak insanların memnun olmasına imkan sağlıyorlar.

Kocaeli Taksitle Ev Almak

Taksitle ev almak için normal bir yola başvurduğunuzda karşınıza ilk olarak vade farkı sorunu çıkacaktır. Taksit sayısı ne kadar uzun olursa banka veya farklı finansal yöntemler sizden o kadar yüksek bir fark alacaktır. Özellikle 10-15 yıla sahip vadelerde neredeyse evin bedeli kadar bir fark ortaya çıkıyor. Bu da sizin omuzlarına ciddi bir maliyetin yüklenmesine neden oluyor.

Kocaeli taksitle ev almak fikrini mantıklı bir şekilde yapmak için doğru yere başvurmalısınız. Sizin adınıza ülkenin her yerinden ev alan sistem ödemeyi sizin adınıza çekiliş tarihinde yaparak evi alarak sizlere teslim ediyor. Ardından sizlere tüm ödeme planını hazırlama ve düzenli bir şekilde ödeme yapma fırsatı veriyor.

Kocaeli Kredisiz Ev Almak

Kredisiz ev almak birçok insanın aklının uçundan dahi geçmiyor. Çünkü günümüzde ki gelir miktarlarıyla birikim yaparak ev almak neredeyse imkansız olarak görülüyor. Ancak Birevim sistemine dahil olduğunuz bu tahmin ettiğinizden kolay oluyor. Yapılacak çekiliş sistemine dahil olabilir ya da hiç bu sisteme bakmadan evi alacağınız tarihi belirleyebilirsiniz.

Bu sayede Kocaeli’nden kredi çekmeden ev alabileceksiniz. Sizden sadece evin bedeline göre belirlenen katılım ücreti istenecektir. Bu ücreti ödedikten sonra ödeme planınızı yapabileceksiniz. Bu planı sizinle irtibata geçecek olan müşteri temsilcileriyle bire bir görüşerek yapacaksınız. Anlaşmanın tamamlanması için noter huzurunda sözleşme yapılacak hem siz hem de karşı taraf bunu kabul etmiş olacaktır.

Kocaeli Düşük Maliyetle Nasıl Ev Alınır?

Kocaeli nasıl ev alınır sorusu için en basit ve en mantıklı cevap en az maliyetle bunu sunan yerden alınmalıdır olacaktır. Tabi bunu bir şirketten veya banka üzerinden almak size maliyet düşürme şansı sunmayacaktır. Ancak doğru adres olan Birevim, oluşturmuş olduğu ev alma yöntemleriyle bunu sizlere sunmayı başarıyor. Sizden tek istenen doğru başvuruyu yapmak olacaktır.

Tüm ödeme planını hazırlayabilir, taksit sayınızı belirleyebilir, faiz ödemeden her evi satın alabilirsiniz. Basit ve etkili bir yöntem olması sayesinde şimdiye kadar binlerce insanın rahatça ev sahibi olmasına imkan tanınıyor. Sizlerde başvuru yaparak onlardan birisi olabilirsiniz.

birevim
Paylaş

4 Comments

 1. Nilgün Demir Reply

  Kocaeli İstanbula yakın olduğu için bizde eşimle ev almıştık buradan ve biz banka kredisiyle almıştık çok ciddi faiz ödedik 🙂

  1. admin Post author Reply

   Merhaba Yağmur Hanım,
   Ev teslimat süresi dahil olduğunuz gruba ve ödediğiniz taksit tutarına bağlıdır. Bu sistemle istenilen ev alına bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − one =