Kırklareli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Kırklarelilere en güvenilir şekilde ev sahibi olma fırsatını oluşturan Birevim, aynı zamanda bütçeye uygun olan taksit imkânları ile de müşterilerine büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kırklareli taksitli ev alma yöntemleri, Birevim tarafından her müşterinin bütçesine uygun olacak şekilde düzenlenmektedir.

Tokat’ta Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Yöntemleri Nelerdir?

Birevim’de kredisiz ve taksitle ev alma yöntemleri 4 programdan oluşmaktadır. Ev satın almak isteyen Kırklareliler, ilk olarak beğendikleri bütçelerine uygun olan evi seçip, bunu Birevim’e bildirmektedirler. Bu aşamadan sonra müşterilerin bütçesine uygun olan aylık taksit oranlarını, yine ev satın olacaklar kendileri belirlemektedir.

Kırklareli taksitli ev alma işlemlerinde, Birevim herhangi bir peşinat ödemesi müşterilerinden talep etmemekte olup, peşinat ödemelerini arzu ederlerse müşterilerinin isteklerine bırakmaktadır. Bu taksitlerin belirlenmesinden sonra, en çok 66 kişilik ya da en çok 480 kişilik ödeme yöntemi programlarının hangisine dâhil olunacağı tespit edilmektedir.

Bu programlar; Sıra tespitli tasarruf yöntemi, sıra tespitli tasarruf yöntemi v2, serbest planlı tasarruf yöntemi ve konut değer endeksli tasarruf yöntemi olmak üzere 4 tanedir. Bütün bunlar halledildikten sonra ise hazırlanan sözleşme karşılıklı olarak imzalanmaktadır.

Evlerin teslim alınma tarihleri ise noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile belli olmaktadır. Teslim tarihi gelen evler ise, Birevim tarafından satın alınarak müşterilere teslim edilmektedir. Ev sahibi olan müşterilerin taksitleri, evlerin tesliminden sonra yeniden düzenlenmektedir. Bu düzenlemede evin bedelinin binde 6’lık oranı taksitlere eşit olarak eklenmektedir. Artırılan bu taksit oranları, evin kalan borcundan düşüldüğü için evin toplam değeri aynı kalmaktadır.

Kırklareli taksitli ev alma programında serbest planlı tasarruf yöntemi, ev taksitlerini kendileri belirleyen müşterilerine aynı zamanda evlerin teslim tarihlerini de istedikleri günde tercih etme imkânı vermektedir. Konut değer endeksli tasarruf yöntemi programı ise, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından her ay duyurulan konut endekslerine göre taksitlerin ayarlanmasını sağlamaktadır. Bu programla satın alınması tercih edilen gayrimenkuller, teslim zamanları geldiği zaman daha da değer kazanmış olmaktadırlar.

Birevim’in Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Kırklarelilere en kolay ve en çabuk yoldan ev sahibi olma yolunu açan Birevim, öte yandan müşterilerin bütçelerini zorlamadan ev sahibi olmalarını sağlamaktadır. Türkiye’de bir ilk olarak ev satın almak isteyenler, Birevim ile evi taksitle aldığı gibi, evin değeri dışında ekstradan bir ödeme yapmamaktadır.

Birevim’in sağladığı en büyük avantajlardan bir diğeri de 60, 80, 120, 180, 240, 360 ya da 480 kişilik tasarruf programları sayesinde, aylık ödenecek taksitlerin en düşük oranlarda ödeme imkânı bulunmaktadır. Evin teslim zamanı geldiği zaman Birevim, bekletmeden teslimini yapan tek firmadır. Birevim ödeme programlarında taksitlere herhangi bir ek maliyet masrafları, vade farkı ve faiz uygulamaları kesinlikle yapılmamaktadır.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Yeliz Doğan Reply

    Kırklareli’nde amcam faizsiz ev sahibi olmuştu ve 6.ayında evi teslim almıştı çok memnundu 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + 17 =