Kira Öder Gibi Taksitle Ev Sahibi Nasıl Olunur?

birevim senetle ev

Evini daha uygun almak isteyenler için bir ilk olan ve Türkiye’nin herhangi bir yerinde ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat sunulmaktadır. Fırsatları değerlendirmek ve ihtiyacı olan gayrimenkule sahip olmak isteyen herkesin acele etmesi için artık bir nedeni bulunmaktadır. Konut sahibi olmanın daha doğrusu Faizsiz ve Peşinatsız Konut sahibi olmanın nasıl bir duygu olduğunu yaşayarak öğrenebilirsiniz. Banka ile iletişime geçmeden, büyük meblağlara imza atmadan ve geleceğinizi risk altına atmadan yapabileceğiniz en karlı ticarettir diyebiliriz. Kira öder gibi ev sahibi olmak ve geleceğe yatırım yapmak herkesin hayalidir. Sizler de kaliteli ve avantajlı ayrıcalıklardan yararlanarak geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz.

Seçip beğenmeniz ve ben bu gayrimenkulü satın almak istiyorum demeniz yeteceği için aklınızda bir soru işareti kalmadan anında yatırımınıza sahip olabileceksiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz Faizsiz ve Peşinatsız Yöntemler için yapmanız gereken tek şey formu doldurarak uygulamaya katılmaktır. Sadece ama sadece konutun anaparasını hem de taksitli bir şekilde ödeyerek karlı bir yatırıma imza atabilirsiniz. Belli bir dönem ödeme yaptıktan sonra hakkınız olan zaman gelince gayrimenkulünüz sizlere teslim edilecek ve gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz. Ödemeler konusunda da oldukça esnek bir yapıya sahip olmasından dolayı yeri geldiğinde erteleme, yeri geldiğinde de taksit düşürme veya taksit arttırma hakkınızı da kullanabilirsiniz.

Faizsiz ve peşinatsız yöntemlerde faiz uygulaması olmadığı için konutun ederinden daha fazla para vermek zorunda kalmazsınız. Bankalara binlerce lira faiz ödemek yerine kira öder gibi evinizin taksitlerini ödeyebilirsiniz. Böylece yatırımlarınız için yüksek meblağlar ödemeden geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − 2 =