Keyifli Yaşam Luxera Yenibosna’da Başlıyor

birevim senetle ev

İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden Yenibosna’da yükselen Luxera Yenibosna, Luxera Gayrimenkul imzası taşıyor. 4 bin metrekare ticari alana sahip proje şehrin her noktasına kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Luxera Yenibosna, 4 bin metrekare ticari alanda 10 katlı tek blok şeklinde yükseliyor. Her katta 11 konutun yer aldığı proje toplam 110 konuttan meydana geliyor. Luxera Yenibosna’da daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Dairelerin büyüklükleri 72 ila 115 metrekare arasında değişiyor. Yatırımcılara kullanım kolaylığı sunan daireler konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Luxera Yenibosna, hem lokasyonu hem de sahip olduğu sosyal olanakları sayesinde yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.

MERKEZİ LOKASYON CEZBEDİYOR!

İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden Yenibosna’da yükselen Luxera Yenibosna, Basın Ekspres Yolu’nun paralelinde Ataköy-Halkalı metrosu ve E-5’e 2 dakika, TEM’e ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakika mesafede yer alıyor. Alışveriş, eğitim, sağlık ve kamu kurumlarının yer aldığı bölgeye oldukça yakın bir mesafede konumlanan proje, Ataköy-Halkalı metrosunun en hareketli istasyonlarından birine de komşu olacak.

KONFORDAN ÖDÜN VERİLMEYEN PROJE!

Konum ve ulaşım açısından beklentileri karşılayan Luxera Yenibosna, ferah mimari tarzı ve konforlu özellikleriyle yatırımcılara ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Projede yer alan sosyal donatılar arasında; kapalı havuz, sauna, dinlenme alanları, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Yatırımcılara kullanım kolaylığı sunan projenin kısa sürede prim kazandırması bekleniyor. Konut tesliminden sonra kira bedellerinin 1.500 TL ile 4 bin TL arasında değişmesi öngörülüyor. Hem karlı hem de konforlu bir yaşam sunan projede banka kredisine uygun olan yüzde 25 peşinatla 24 ay vade farksız taksit  olanağı  sağlanıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 5 =