Kaşmir Mavi Orkide Projesi

birevim senetle ev

Kaşmir Mavi Orkide projesi Ankara’nın gözde yerlerinden birisi olarak ilerleyen Eryaman’da bulunuyor. Göksu mahallesinde yapılan proje üç ortaklı bir yapı ile inşaat çalışmalarına devam ediyor. Yapımcı firmalar arasında Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat yer alıyor.

Proje toplam 55 bin metrekare arsa alanına sahip olması ve içerisinde 525 konutun olması ile dikkat çekiyor. Beş bloktan oluşan ve 27 katlı olacak olan projenin kendi içerisinde alışveriş merkezi de yer alıyor. Projede ki tüm katların 4+1 olacak şekilde yapılması da dikkat çekiyor.

Kaşmir Mavi Orkide Kat Planları

Kaşmir Mavi Orkide projesini diğer inşaat projelerinden ayıran en önemli detay ne diye merak edenlere verilecek en güzel cevap tüm dairelerin 4+1 olacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Yani tüm blokların içerisinde ki evlerin aynı tipe ve özelliklere sahip olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Yan yana iki yatak odası, bir oturma odası, geniş bir salon, L şeklinde bir mutfak ve L şeklinde evin cephesinde olan geniş bir balkon bulunuyor. Evlerin içerisinde ikişer banyo yer alıyor. Geniş kullanım alanları, ferah ortamları ile dikkat çeken yapıdan ev sahibi olmak hayat kalitenizin yukarıları çıkması konusunda size yeterli imkanı sunacağının göstergesi diyebiliriz.

Kaşmir Mavi Orkide Ödeme Seçenekleri

Bu önemli projeden ev sahibi olmak isteyenlere farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Bu ödeme seçeneklerinin ilk sırasında %10 nakit indirimi sunuluyor. Bu tüm ödemeyi peşin yapmanız durumunda sizlere sunuluyor.

İkinci bir ödeme seçeneği olarak %20 nakit imkanı sunulduğunda geriye kalanı yani %80’lik kısmı banka kredisi olarak sizlere sunuluyor. Bu iki ödemeden birisini tercih etmek tamamıyla size kalmış bir durumdur. İsterseniz farklı bir nakit ödemesi yapıp geriye kalan kısım için banka kredisine başvurabilirsiniz.

Projede ki konutların fiyatları bulundukları kata göre değişiklik gösteriyor. Standart 4+1 konut seçeneklerinin fiyatları 680 bin TL ile 845 bin TL arasında değişim gösteriyor. Bu fiyatlara göre sizde istediğiniz katta konuta sahip olabilirsiniz.

Kaşmir Mavi Orkide Özellikleri

Proje içerisinde yer alan konutların tamamının tavan yüksekliği 2.7 metre olduğunu görülüyor. Merkezi ısıtma sistemine sahip olan projede kapalı devre TV, özel güvenlik gibi hizmetlerde yer alıyor. Spor olanakları olarak suna, tam donanımlı spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol ile futbol sahaları yer alıyor.

Teknik özellikler açısından projenin içerisinde hidrofor, yük asansörü, su deposu bulunuyor. Projelerin tamamında yeterli sayıda asansör seçeneği bulunuyor. Tüm bu özellikleri tek bir bütün olarak göz önüne alındığında kaliteli bir projenin içerisine girileceği görülebiliyor. Burada ki özelliklere ek olarak projenin içerisinde çok sayıda özelliğin bulunduğunu eklemeliyiz.

Kaşmir Mavi Orkide Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Proje bulunduğu nokta itibariyle misafirlerine eğlenceli ve kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor. Göksu Parkı’nın hemen yanında yer alan proje Ankara çevre yolunun hemen yanında olmasından dolayı kolay bir şekilde ulaşım imkanı sunuyor.

İçerisinde ki bir çok özelliği bulunan proje misafirlerine kalitesi yüksek bir hayat yaşama fırsatı sunuyor. Ankara şehir merkezinden baya bir uzaklıkta yer alan proje şehir hayatından uzakta sakin bir yaşam isteyenlerin tercih etmesi gereken bir yer olarak dikkat çekiyor.

Bu özel projenin etrafında aileniz ile zaman geçirebileceğiniz park alanları, alışveriş için tercih edebileceğiniz AVM seçenekleri bulunuyor. Çok sayıda eğitim ve hastane hizmetinin de projenin içerisinde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Cemre Arslan Reply

  Ankara’ya da İstanbul kadar çok fazla bu şekilde büyük mimari yapılar yapılmaya başlandı 🙂

 2. Ahmet Ateş Reply

  %20 nakit, geri kalanı taksitlendirme olayı çok iyiymiş ve 4+1 daireler için 600-700.000 TL aralığında olması bence makul

 3. Şaban Turan Reply

  Bu tarz projelere fiyatı pahalı falan diyen arkadaşlar oluyor. Arkadaşlar bu tarz konut projelerinin en güzel noktası size bambaşka bir yaşam alanı sunmasıdır

  1. admin Reply

   Merhaba Şaban Bey,
   Bu gibi projelerden ev alırken sadece bir ev satın alınıyor gibi düşünülmemeli. Bir anlamda bu ev ile birlikte sosyal olanaklarda satın alınmış olmaktadır.

 4. Onur Aktaş Reply

  Kaşmir Mavi Orkide projesinde, lokasyon, manzara, yaşam alanları ve aktivite kısımları oldukça etkileyici olmuş 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty + 13 =