Kars Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Türkiye’de kredisiz ve faizsiz ev alma fırsatı dendiğinde 30 yıldır akla gelen ilk model birlikte tasarruf modeli Birevim oluyor. Onlarca avantaj ile yıllardır insanları ev sahibi yapan modelde kredi kullanmadan insanlar kolaylıkla ev sahibi oluyor. Sıra tespitli tasarruf yöntemi ile insanların ev hayalini gerçeğe dönüştüren model aynı zamanda konut değer endeksli tasarruf yöntemi, serbest planlı tasarruf yöntemi ve sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon 2 gibi avantajlar ile ev sahibi yapıyor.

Hemen Taşınma Şansı

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının her ay yayımladığı konut fiyat endeksini esas alan konut değer endeksli tasarruf yöntemi ile tasarruf sahibinin aldığı evin değeri artar. Örnek vermek gerekirse yüz bin liraya alınan bir ev teslim tarihinde artan rakamı ile teslim alınabiliyor. Noter huzurunda yapılan çekilişte evini ilk sırada teslim alan katılımcı, kiradan kurtularak hemen taşınma şansına sahip oluyor. Teslim tarihi ilerleyen sürece denk gelen tasarruf sahibi ise evi artan değer üzerinden alma şansını yakalıyor. Tasarruf programına dahil olanların tamamı Kars kredisiz ev alma fırsatını değerlendirerek ev sahibi olabilirler.

Akılcı Çözümler

Herhangi bir tasarruf programında bulunan katılımcı, aylık ödediği taksitin toplamı ile o ay ev alma sırası gelen yatırımcıya ev alınır. Bu yöntem sayesinde tasarruf programında yer alan herkes evini teslim aldığında ödenen toplam taksitler ile teslimat için yapılan toplam ödeme aynı olur. Kısacası konut değer endeksli tasarruf yönteminde evini ilk alan tasarruf sahibi ile en son alan tasarruf sahibi arasında hiçbir fark yoktur. Her ikisi de evin maliyetini aynı bedel ile alır. Toplam maliyet konut değer endeksli tasarruf programında bulunan herkes için aynıdır. Ev sahibi olmak isteyen herkes faizsiz yöntemin uygulanmasında tecrübe sahibi olmuş kadroların çözümleri ile karşılaşır.

Sağlam Altyapı

İnsanların farklı ihtiyaç ve hassasiyetini doğru tespit eden ve buna göre kalıcı çözümler sunan Birevim, güçlü sermaye ve sağlam altyapıya sahiptir. Kars taksitle ev alma fırsatına sahip olan tasarruf sahipleri Birevim hizmetlerinden hiçbir kesintiye uğramadan destek almaya devam eder. Sunduğu avantajlar ile ev sahibi olan vatandaşların mutlu ve memnun olabilmesi için sürekli dinamik, heyecanlı ve gelişim gösteren Birevim kadroları ayrıcalıklı hissettirmeyi sürdürür. Her bir tasarruf sahibinin ihtiyacına göre uygun ve yenilikçi çözümler ile buluşturan Birevim kadroları sağladığı güven ile binleri ev hayali ile buluşturmaya devam ediyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen + five =