Karlı Evim – Karlı Evim Yorumları & Şikâyet

birevim senetle ev

Zaman bizim şu hayat için en değerli olan sahip olduğumuz tek şey. Ancak zaman içerisinde kendimize ve çevremize değer katmalıyız ve bu da birikim ile olacaktır. Birikim olunca da geçmişimizden bu güne işleyen ve yerleşik konumda olduğumuz gerek semt gerek ise farklı yerlere ait bir şeylere sahip olmamız gerektiğinin de göstergesi oluyor. Bu konuda tabii ki sadece ev ile kalmayıp değişiklik istiyorsak ve geleceğe de yatırım arıyorsak arsa fikri de çok hoş olacaktır. Hatta bunlarla yetişmeyip bizlerin veya sevdiklerimizin ulaşımını kolay hale getirmek için araba satın almak çok daha güzel olacaktır. Bunlar da tabii ki Karlı Evim ile imkânlı hale gelecektir.

Karlı Evim Nedir? Ne işe Yarar?

Karlı Evim kuruluşu bizlerin yukarıda belirttiğimiz gibi şu hayatta bir değeri olan mal mülk gibi şeylere sahip olmamızı sağlayacaktır. Bu konuda biliyoruz ki hayat günden güne zorlaşmaktadır, bizlerin de umudunu yok etmeye çalışan bir sistem gelişiyormuşçasına diğer sistemler de hizmet veriyor. Ancak Karlı Evim bu sistemlerin tam tersine ve onlara meydan okuyormuşçasına hizmet etmektedir. Örneğin; Bir şeyler almak istiyorsunuz ve maddi değeri normal günlük rutinimizde harcadığımız şeylerden çok daha yüksek, bunu tabii aylığınız ile almak imkânsız gözüküyor. Neticesinde bu rakamlar çok fazla kalıyor, bunun için ise akla ilk gelen adımlardan biri bankaya başvurmak oluyor. Ancak bankalar resmen para tuzağı gibi geliyor.

Bankı mı Karlı Evim mi?

Tabii ki Karlı Evim, neticesinde bankaya başvurduğunuzda en basitinden ne isterseniz isteyin kredi verecekleri zaman peşinat sıkıntısı devreye girmektedir. Bu peşinat rakamı da bizlerin hedeflerimizi, sahip olmak istediğimiz şeyleri zaman olarak ötelememize neden olmaktadır. Hal de böyle olunca umutlarımız da tükenmektedir. Bu umutların sönmemesi için Karlı Evim bizlere, ne ara ödeme ne de peşinat sıkıntısı çektiriyor. Üstelik yapacağınız, ödeyebileceğiniz taksit miktarını sizler belirliyorsunuz. Belirleyeceğiniz taksit sisteminde şirkete değil sizlere en uygun taksit çeşidi olduğu için, gelecek planlarınızı net bir biçimde yapabiliyorsunuz.

Karlı Evim Hakkında Yorumlar Nasıl? Şikâyet Var mı?

Karlı Evim sunduğu kolaylıklar şüphe uyandıracak gibi gözüküyor. Neticesinde bu kadar kolaylığı ancak bize dostumuz yapabilir. Ancak gerçekten de Karlı Evim kullanıcılarının yorumları hep olumlu yönde, ödeme yaptıkları andan itibaren oturma hakkı kazanıp, üstüne üstlük ödeme bittikten hemen sonra hiç beklemeden seçtikleri ne varsa sahibi olabiliyorlar. Bu da zaten en çok merak edilen sorunlardan biridir. Yorumların hepsi olumlu, neticesinde yukarıda belirlediğimiz şekilde müşteri sizlersiniz, ancak siz banka müşterisi değilsiniz. Bankalar size şartları sunarken, siz Karlı Evim sistemine şartları sunuyorsunuz, işte en önemli nokta da bu zaten. Koşulları şartları ve neredeyse tüm noktaları sizler belirliyorsunuz ve bu konu ile beraber resmen patron sizsiniz dolayısıyla bu kadar güzel bir sistemde asla ama asla şikâyet olma olasılığı da kalmıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 14 =