Karaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Her gelir grubunu ve özellikle orta ve dar gelirli insanları ev sahibi yapan Birevim modeli, ev hayalini erteleyenlere umut olmaya devam ediyor. Yıllarca bir ev hayali kuran ama peşinatı olmadığı için adım atamayan insanların ev alma kararını destekleyen Birevim, insanları hayalleri ile buluşturuyor. Benzerlerine göre çok daha fazla avantaj sağlayan birlikte tasarruf modeli, kira yardımı ya da vade farkı gibi çeşitli bahaneler ile insanlara ek ödeme maliyeti çıkartmıyor.

Cazip Teklifler

Yapılan çekiliş ile evinin teslim tarihini belirleyen katılımcı, ödeyebileceği taksitleri ve aylık taksit bedellerini kendi ekonomik durumuna ve şartına göre kendisi belirliyor. Sunulan yöntemler ve avantajlar içerisinde oldukça cazip teklifler sunan Birevim, insanlara borcunu çok daha kısa sürede kapatma şansı da sağlıyor. Asla peşinat zorunluluğu olmayan model içerisinde ara ödeme ya da peşinat vermek isteyen katılımcılar, borcunu kısa sürede bitirebildiği gibi evini de çok daha kısa bir süre içerisinde de teslim alabiliyor. Karaman kredisiz ev alma avantajının yanı sıra farklı taksit yöntemleri ile değerlendirildiğinde çok daha uygun fiyata ev sahibi yapma olanağı da sunuluyor.

Aylık Düşük Taksitler

Birevim’in sunduğu avantajlar ile vade farkı ödemeden faizsiz ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, Türkiye’nin her yerinden istedikleri evi alabiliyor. Taksit sayılarını 84 ya da 101 ay aralığında belirleyebilen tasarruf sahipleri, 246 kişiden oluşan tasarruf programına hiç peşinat ödemeden aylık düşük taksitler ile katılabiliyor. Ayrıca 310 kişiye kadar ulaşan tasarruf programlarından birini de tercih etme şansına sahip olan dar ve orta gelirli insanlar kolaylıkla ev sahibi olabiliyor. Taksit rakamlarını insanların kendisinin belirlediği model, farklı kampanyalar ile cazip teklifler de sunmaya devam ediyor.

Birlikte Tasarruf Yönetim Modeli

444 liradan başlayan taksit rakamları ile insanları ev sahibi yapmakta kararlı olan birlikte tasarruf yönetim modeli, hayallerin ötesinde eve kavuşma şansı sunuyor. Birevim’in sunduğu mükemmel avantajlardan yararlanan ve Karaman taksitle ev alma fırsatını değerlendiren insanlar, emlak ve finans danışmanlarından destek alabiliyor. Tüm Türkiye’de geniş bir şube ağına sahip olan Birevim’in alanında uzman finans ve emlak danışmanlarının sağladığı yardım ile kendine en uygun yöntemi seçebiliyor. Sunulan birçok yöntemin ortak özelliği her birinin faizsiz ve kredisiz olması, vade farkı ya da faiz sürprizini ortadan kaldıran yöntemler ile isteyen herkes kolaylıkla ev sahibi oluyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 9 =