Karabük Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Son 30 yıldır Türkiye’de varlığını hissettiren ve binlerce insanı ev sahibi yapan Birevim, taksitle ve kredisiz ev sahibi olma olanağını sürdürüyor. Bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf finansı modelini ortaya koyan Birevim, insanlara küçük tasarruf ile ev sahibi olma şansı sağlıyor. Bireylerin kendi mali tablolarına göre belirlediği taksit tutarı ve ödeme kolaylığı ile ev alma ihtimalini ortaya koyan model, herkesi ev sahibi yapma hedefini koruyor. Milli kalkınma modeli olarak benimsenen sistem, tasarruf yapan insan sayısını arttırmak kadar ev sahibi sayısını da arttırmayı amaç ediniyor.

İnsanları Hayallerine Kavuşturan Sistem

Varlık temelli bir model olan Birevim, her katılımcıyı bir bireysel girişimci olarak tanımlamakta. Bireysel girişimcilerin tasarruflarını yılların verdiği deneyim ve sermaye gücü ile birleştiren sistem, binlerce vatandaşa olduğu gibi Karabük kredisiz ev alma fırsatını değerlendiren Karabüklüleri de ev sahibi yapıyor. Ara ödeme, vade farkı ya da peşinat gibi zorunlulukların bulunmadığı sistem içerisinde faiz yükü de ortadan kaldırılıyor. İnsanları hayallerine kavuşturan sistem, borca dayalı modelin de son bulmasını sağlıyor. Kira öder gibi küçük taksitler ile ev sahibi olan vatandaşlar, ülkenin her yerinden istedikleri evi alma hakkına sahipler.

Zorluk Yaşamadan Taksit Ödeme İmkânı

Orta ya da dar gelirli ailelerin kendi ekonomik durumuna göre belirleyeceği ödeme koşulları tasarruf yöntemleri ile destekleniyor. Her gelir grubunun kendine göre seçeceği tasarruf yöntemleri, ödeme zorluğu yaşamadan herkesin ev sahibi olmasına imkân tanıyor. Birevim’in deneyimli finans ve emlak danışmanlarının desteği ve yönlendirmesi ile bütçesi oranında değerlendireceği yöntemi seçen vatandaş, hiçbir zorluk yaşamadan taksitlerini ödeme imkânını elde ediyor.

30 Yılı Aşkın Süredir Sektörde

Gerek sermayesi gerekse deneyimi ile 30 yılı aşkın süredir sektörde yer alan Birevim, sağladığı güveni yarattığı avantajlar ile daha da arttırıyor. Karabük taksitle ev alma şansına sahip olan vatandaşlar, bütçe ve imkânlarına göre ister sıra tespitli tasarruf yöntemini ister konuta değer endeksli tasarruf yöntemini ister serbest planlı tasarruf yöntemi ve isterse de sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon 2 seçeneklerini tercih edebiliyor. Kredi kullanmadan ve yüksek faiz yükünün altına girmeden ev sahibi olan vatandaşlar, tasarruf programına göre peşinat vermeden küçük taksitler ile 84 aydan 101 aya kadar taksitlendirme imkânına sahip oluyorlar. Peşinat veren katılımcılar ise borçlarını çok daha erken sürede bitirerek evlerine sahip oluyorlar.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + fifteen =