Kahramanmaraş Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Bir evim olsun hayali kuranların alışılagelmiş yöntemler dışında ihtiyaçlarına finansal çözümler sunan Birevim modeli, çözümsüzlüğe son noktayı koyuyor. İnsanların hayatına dokunan ve hayallerine ulaşmasına vesile olan iş modeli, herkesi ev sahibi yapıyor. Tasarruf planlarını gerçekleştirmek isteyen, ev alma hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen ve herkese umut olan model birçok yöntem sunuyor. Katılımcıların genellikle tercih ettiği yöntemlerden birisi sıra tespitli tasarruf yöntemi. Yöntemde vatandaşlar, teslim alacakları evin tarihini noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirliyor.

Ev Alma Hayali Gerçeğe Dönüşüyor

Tasarruf taksitini ve çalışma bedelinin ilk taksitini ödeyen herkes, noter huzurunda yapılan çekilişe katılma hakkı elde ediyor. 6 aylık periyotlar şeklinde gerçekleşen çekiliş, altı tasarruf sahibini belirliyor. Her ay bir tasarruf sahibi bu sistem ile ek maliyet ödemeden faizsiz ev sahibi olabiliyor. Kahramanmaraş kredisiz ev alma şansına sahip olan tasarruf sahibi, yapılan çekilişte adının okunmasından sonra bir ay içerisinde evini teslim alıyor. Taahhüt edilen tarihte evini teslim alan katılımcı, ödeme planları çerçevesinde taksitlerini ödemeye devam ediyor. Peşinat ya da ara ödeme zorunluluğu olmayan Birevim modelinde ödeme planını vatandaş, kendi bütçesine göre kendi tercihleri doğrultusunda oluşturuyor.

Peşinat Yok Ara Ödeme Yok

Peşinat ödemek ya da ara ödeme yapmak isteyen tasarruf sahibi, teslimatını daha erken bir tarihe alabiliyor ve ödemelerini gerekenden daha kısa sürede bitirerek pek çok avantajdan yararlanabiliyor. Yapılan peşinat ya da tasarruf taksiti gibi ödemeler, Birevim katılım markası banka hesaplarına yapılıyor. Ya da mobil uygulama seçeneği ile kredi kartı avantajından yararlanılabiliyor. Model, elden tahsilat sistemini hiçbir şekilde kullanmıyor. Tasarruf sahiplerinin plan dışı karşılaştığı problemler sonrası taksitlerini ödeyememesi durumunda tasarruf taksiti atlatma kolaylığı sunuluyor. Kahramanmaraş taksitli ev alma fırsatından yararlanarak ev sahibi olan katılımcılar, tasarruf taksitlerini cezasız atlatabiliyor.

Küçük Tasarruflarla Büyük Hayaller

Ve toplu ödeme yapmadan kaldığı yerden taksitlerine yeniden devam edebiliyor. Bireysel tasarruf finansı olan Birevim, kişilerin tasarruflarını kitlesel bir fon olarak yönetiyor ve bireylerin borçlanmadan ev sahibi olma şansını sunuyor. Küçük tasarrufları büyük hayallere dönüştüren birlikte tasarruf finansı yöntemi, düşük maliyetler ile kısa sürede ev sahibi olma olanağı sunuyor. İnsanlar, bütçelerine uygun şartlarda kendi belirlediği taksit oranı ve tasarruf planı ile ev sahibi oluyor. Türkiye’nin her yerinden 18 yaşını dolduran her birey, Birevim avantajlarından yararlanabiliyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 3 =