İzmir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim senetle ev

Kendine özgü bir iş modeli olan birlikte tasarruf finansı yöntemi, bireylerin ev alma hayallerini gerçekleştirmek için yenilikçi finansal çözümler üretiyor. Tasarruf sahiplerinin borçlanmak yerine kendi küçük tasarrufları ile ev ihtiyacını karşılamasına olanak sağlayan model, çok kısa sürede hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Sürdürülebilen tasarruf finansı çerçevesinde ülke şartlarına en uygun sürede ve en düşük maliyet ile tasarruf sahiplerinin bütçesine uyan şartlarda yatırım yapmasına olanak sağlıyor.

Borçlanmadan Ev Sahibi Olma Fırsatı

Tasarruf sahipleri tamamı ile kendi belirlediği tasarruf oranı, taksit tutarı ve planları ile hayallerini gerçekleştiriyor. Bireysel tasarrufları kitlesel fon olarak yöneten ve insanların borçlanmadan ev sahibi olma ihtiyaçlarını karşılayan birlikte tasarruf finansından 18 yaşını dolduran her birey yararlanabilmekte. Güçlü sermaye yapısı ile katılımcıların tasarruflarını güvence altına alan model, Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olma şansı sunuyor. Geniş şube ağına sahip olan birlikte tasarruf yöntemi, İzmir taksitle ev alma fırsatından yararlanan herkesi kolaylıkla ev sahibi yapıyor. İnsanlar, hedeflediği birikim tutarına birlikte tasarruf yönetim ile çok daha kısa sürede sahip olabiliyor. Katılımcılar, belirtilen maliyetlerin dışında hiçbir şekilde ek ödeme ile karşılaşmıyor.

Geniş Tasarruf Programı Seçeneği

Bireyler tasarruflarını uzun vade imkânı ile rahatlıkla ödeyebiliyor. Model tarafından belirlenen geniş tasarruf programı seçeneklerinden şartlarına en uygun olanı belirleyen vatandaşlar, aynı zamanda erken teslim ya da uygun maliyet fırsatlarından da yararlanabiliyor. Hedeflediği tasarruf tutarına planladığı zamandan çok daha kısa zamanda ulaşan aileler tasarruf planlarını, taksitlerini ve ödeme şartlarını bütçelerine göre kendileri belirleyebiliyor. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile evini teslim alacağı tarihi bilen katılımcı buna göre ihtiyaçlarını belirleyerek planlarını yapabiliyor. Gerek duyduğu anda tasarruf hedefini finansman tutarı doğrultusunda arttırabilen katılımcı, azaltma şansına da sahip olabiliyor.

Tüm Haklar Güvence Altında

İzmir kredisiz ev alma fırsatını 4 farklı tasarruf yöntemi seçeneği ile elde eden vatandaşlar, ödeme tablolarını kendileri belirliyor. Büyüyen tasarruf planı, sıra tespitli tasarruf planı, serbest planlı tasarruf yöntemi ve sıra tespitli tasarruf planı versiyon 2 yöntemlerinden birini seçen tasarruf sahibi, en kısa sürede evine sahip olabiliyor. Tasarruf sahipleri Birevim aracılığı ile yaptığı tüm tasarruflarının farklı bir amaç için kullanılmayacağının garantisini alabiliyor. Yapılan sözleşme içeriğinde tasarruf sahibinin tüm hakları güvence altına alınırken gayrimenkul üzerinde satılamaz kaydı oluşturularak ödemeler de güvence altına alınmış oluyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + 5 =