İzmir Karşıyaka’da Satılık Daire Almanın Tam Zamanı

birevim senetle ev

Çarşısı, sahili ve eğlenceli görüntüsü ile İzmir’in en kıymetli semtlerinden bir tanesi olan Karşıyaka, emlak piyasasının da göz bebeği olmaya devam ediyor. Sizler de güzel bir manzara karşısında keyifli vakit geçirmek ve kendinizi ait hissettiğiniz muhitte ömür geçirmek adına bu güzel semti tercih edebilirsiniz. Daire fiyatları bir hayli yüksek fakat bütçenize uygun rakamlar ile hareket ederek de doğru daireyi tespit edebilirsiniz.

Deniz Manzaralı Evler Sizleri Bekliyor

10 km’lik sahilinde yaşam alanlarına da ev sahipliği yapan Karşıyaka, deniz manzaralı evleri ile de bir adım öne taşınıyor. Bostanlı ile birlikte Atakent ve Mavişehir de bu adreslerden bazılarıdır. Temiz hava ve hoş bir manzara ile birlikte sizler de yaşadığınızı fark edecek ve kendinizi her anlamda daha iyi ve daha özel hissedeceksiniz. Gelin hep birlikte ortalama rakamlara göz atalım ve bu sayede sizler de bütçenize uygun bir şekilde seçimde bulunabileceksiniz.

2020 daire Fiyatları

10 m’lik bir dairenin fiyatı üzerinden örnekler ile devam edeceğiz… 300.000’e de ev bulabilirsiniz ancak manzara konusunda iç açıcı bir görüntü söz konusu değil. 1.100.000 lira gibi yüksek bir bütçeye sahip iseniz eğer sahil şeridi sizleri bekliyor olacaktır.

Bu aralıkta bir seçim yapak durumundasınız ve hatta artık 300.000 lira bile ev satın almak için yeterli rakam olmayacaktır.

Cumhuriyet Mahallesine gidelim… Şu an için 300.000+ üzeri fiyatlarda sizler de bu muhitte gayet güzel evlere rastlayabiliyorsunuz. Yamanlar Mahallesinde ise rakamlar biraz daha yüksek ve 350.000 lira gibi bir limit ile karşı karşıya geleceksiniz.

Bu rakamlar elbette muhite ve evin yeni ya da eski olmasına bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Emlakçılar ile görüşme yapabilir ya da dijital dünya aracılığı ile de sorgulama işlemlerini daha hızlı ve daha kolay hale getirebilirsiniz. Ev satın almak elbette kolay değil ancak az önce de ifade ettiğimiz gibi Karşıyaka, her bütçeye hitap edebilecek bir konumda ve rakamlar da bunu daha net bir şekilde ortaya koyuyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − three =