İstekevim – İstekevim Yorumları & Şikâyet

birevim senetle ev

Ülkemizde birçok insanın hayali olan birçok nokta vardır. Bazıları ise adeta bizim geçmişimize kaydolan istekler üzerinedir. Neticesinde insanoğlu belli başlı noktalarda duraksadığı zaman en azından başını rahatlık ile koyacağı bir yastık aramaktadır. Bu yastıkta tabii ki bir ev içerisinde olur. Bu ev almak içinse insanlar çalışır çabalar ve birçok emek harcarlar. Emeklerinin ise boşuna gittiğini görmemeleri için, kendileri birikim doğrultularında ya ev sahibi olmak isterler ya araba ya da arsa sahibi olmak isterler. Ancak son zamanlarda alım gücü bir hayli düşmektedir ve aranan formüllerde neredeyse imkânsızlık vardır, gerek banka gerek vadeli birçok kuruluş bulacağımız formüllerde baya bir zorluk çıkarmaktadırlar. Ancak İstekevim kuruluşu bu konuda net bir biçimde bizlere yardımcı olmak istemektedir.

İstekevim Bizlere Nasıl Yardımcı Olmaktadır?

İstekevim kuruluş olarak insana hizmeti temel alır ve bu temel almada ise net olarak başarı gelecektir. Neticesinde para biriktirmiş değilseniz ve aydan aya da belli başlı bir tutar elinizde kalıyorsa mecburi olarak şartlar gereği peşinat geliştirmek zorundasınızdır. Bu zorunluluk ta sizlerin hayatta adım atmasını net bir biçimde zorlaştırmaktadır. Ancak İstekevim’in sunduğu konfor sizlere adeta müşteriye evi teslim etme adı altında gerçekleşir. Bu konuda bizlerin bankaların peşinat ve ara ödeme yüklerine maruz kalmadan. Bu peşinat rakamlarından ziyade aylık ödeyeceğimiz tutarların bankalara mecburi olarak yüksek olmasından başlayarak daha birçok olumsuz nokta vardır. Ancak İstekevim sistemi adeta bu konuda bir duvar yıkıp; ne peşinat ne ara ödeme ne de aylık taksit konusunda yüksek rakamlar çıkarma gibi zorlukları size mecburi kılmıyor.

İstekevim Bizlere Nerede Hizmet Verebilir?

Türkiye’nin dilediğiniz her yerinde İstekevim yardımcı olacaktır. Hatta tapusu ve ruhsatı olan her taşınır ve taşınmaz mallar olarak bu mallar için bizden finansal destek alabilirsiniz şimdilik İstanbul, Kocaeli ve buna ek olarak Bursa’dayız ama tüm Türkiye’ye net olarak hizmet veriyoruz. Samsun ili, Zonguldak ili, Bilecik ili, Eskişehir ili, Bursa ili, İstanbul ili, Kocaeli ili, İzmir ili, Bodrum ili, Antalya ili, Uşak ili, Mersin ili, Malatya ili, Mardin ili, Tekirdağ ili, Diyarbakır ili, Hatay ili, Hakkâri ili, Ankara ili ve Adana’da Ve Irak ülkesi kapsamında olan her yere teslimat ve sözleşmelerimiz var.

İstekevim Konusunda Şikâyet Var mı? Yorumlar Nedir?

Bir olaya giriş yapmadan önce iyice araştırmalıyız. Tabii ki İstekevim konusunda şikâyet ve yorumlara baktık. Çoğu kullanıcı İstekevim’in kendilerine bir kar aracından çok dostmuş gibi karşıladıklarını ve ilgilerinin satın almadan sonra da devam ettiğini söyledi. Konfor konusunda ise müşterinin patron olduğu ve patron olup kendi koşullarını öne sunduğu bir sistem olduğundan dolayı şikâyet konusunda hiç bir şey görmedik. Neticesinde anlaşma bankada ki gibi bankanın elinde değil, şartlar tamamen sizin elinizde.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − 10 =