İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat!

birevim senetle ev

İstanbul’da taksitle ev satın almak için bütçenizin en uygun olduğu dönemi beklemelisiniz. Yaşam şartlarının ağır olduğu Türkiye’de ev almak gerçekten hiç kolay değildir. Ev almak isteyenlerin önündeki tek alternatifin kredi çekmek olmadığını söylemek gerekir. Farklı projelerden taksitle ev satın alarak daha ekonomik işlemler yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Türkiye’de taksitle ev satışı yapan birçok inşaat firması veya konut projesi bulunmaktadır. Bu tür firmaların yılın her döneminde konut satışı yaptığını söyleyebiliriz. Ayrıca, yine belirli dönemlerde avantajlı kampanyalar düzenleyerek daha çok kişinin taksitle ev satın almasını mümkün kılarlar. Taksitle ev satın almak isteyenlerin firmaların belirlediği bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu şartların yerine getirilmesi halinde taksitle ev sahibi olmanın önünde hiçbir engel yoktur.

Taksitle Ev Satın Almak İçin Uygun Yöntemler

Taksitle ev satın almak için birden çok yöntem bulunmaktadır. Senetle ev satın alabilirsiniz. Ancak, senetle ev satın alırken senetlerin aylık olarak düzenlenmesine dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra, bankalardan konut kredisi alarak aylık taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Ancak, konut kredisi faiz oranları, her geçen gün yükselmektedir. Yüzde birin altındaki konut kredilerinde dahi evin değerinin neredeyse iki katını geri ödemeniz söz konusu olmaktadır. Ayrıca, ödemeleri bir ay boyunca geciktirdiğinizde dahi ipotek altına alınan evinize el konulma riski bulunmaktadır.

Sonuç olarak, hem taksitle hem de daha uygun maliyete ev satın almak istiyorsanız tercihiniz Birevim olmalıdır. Birevim’e katılarak ev sahibi olmanın sayısız avantajı bulunmaktadır. Her şeyden önce, ödeyeceğiniz aylık taksitleri kendiniz belirlersiniz. Bunun yanı sıra, istediğiniz zaman sistemden ayrılabilirsiniz. Birevim sayesinde ödemeleriniz tamamen bütçenize uygun olarak şekillenecektir. Belirli aylarda ödeyeceğiniz rakamı arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Birevim’de katılım ücreti dışında hiçbir maliyet kalemi bulunmaz. Faiz ve vade farkı, kira yardımı gibi uygulamaların hiçbirisine rastlanmaz. Bu sayede, evinizin değerinin çok üstündeki rakamları geri ödemek zorunda kalmazsınız. Bunun yanı sıra, katılım ücretini dahi taksitler halinde ödeme şansınız bulunmaktadır.

Birevim’de rahat, esnek, hızlı ve sabit modeller bulunmaktadır. Bu modellerin hepsinde de aylık ödemeler, tüketiciler tarafından belirlenmektedir.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Muhammed Yıldız Reply

    İstanbul’da bir kurum veya tanıdık olmayan kişilerden senetle ev almayı asla önermiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − three =