İş Bankası Çalışma Saatleri 2020 – Saat Kaçta Açılıyor, Kapanır?

birevim senetle ev

İş bankası bankacılık alanında uzun yıllardır hizmet veren bir bankadır. Bankaya gittiğiniz zaman birçok konuda yardım alabilirsiniz. Genellikle birçok işlem şubeden yapıldığı için müşteriler de şubeye gelmeyi tercih eder. Ancak her banka şubesinin belli bir açılma ve kapanma saati bulunur. Bu saatler içerisinde bankaya gittiğiniz zaman istediğiniz hizmeti almanız da mümkün. Her çalışma saatleri bankalar da genellikle farklıdır. İş bankası üzerinden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapmanız mümkün. Bu nedenle banka şubesine gitmeden önce mutlaka saatleri arasında bilgi almanız mümkün.

İş Bankası Açılış ve Kapanış Saati

İş Bankası hafta içi 09:00 ve 17:00  arasında müşterilere hizmet verir. Bu saatler arasında bankaya geldiğiniz zaman kredi işlemleri, kart başvurusu, fatura ödeme gibi daha birçok konuda hizmet almanız mümkün. Bankanın açılış ve kapanış saatleri dışında geldiğiniz zaman ne yazık ki bankadan hizmet alamazsınız. Şubeye gitmeden de yapılan birçok işlem bulunur. Genellikle internet bankacılığı ve telefon bankacılığı da oldukça aktif bir şekilde kullanılır.

İş Bankası Hizmetleri

İş bankasına gittiğiniz zaman kredi alanında hizmet almanız mümkün. Genellikle şubeden yapılan işlemler daha hızlı bir şekilde yapılır. İşlem yapmak istediğiniz zaman şubeye giderek kendi kimlik bilgilerinizle birlikte sıra numarası almanız gerekir. Sıra numarası aldıktan sonra işlemlerinizi hem gişeden hem de bireysel bankacılık üzerinden gerçekleştirmeniz de mümkün. İş bankasının hemen hemen birçok noktada şubeleri bulunur. Şubelerden işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz de mümkün.

Mobil Bankacılık Hizmetleri

Mobil bankacılık hizmeti hemen hemen her bankanın vermiş olduğu bir hizmettir. Türkiye iş bankası da mobil bankacılık üzerinden birçok alanda hizmet verir. Para aktarımı, kredi işlemleri ve kredi kart işlemleri gibi daha birçok konuda bankadan hizmet alabilirsiniz. Şubelerin kapanma saatleri mobil bankacılığı etkilemez. Şubeden işlem yapacağınız zaman belli saatler arasında gitmeniz gerekirken mobil bankacılık üzerinden yapılan işlemler için 7/24 hizmet almanız mümkün. Bu nedenle çoğu yapılan işlem için mobil bankacılığı kullanmanız mümkün.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. İlayda Aslan Reply

    İş Bankası son 10 yılda muhteşem bir ilerleme kat etti bence bankacılık sektöründe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + twenty =