Hittown Ankara Projesi

birevim senetle ev

Şehrin içinde ancak doğayla özdeşerek şehir dışında hissini vererek huzurlu bir yaşam alanı sunan Hittown Ankara Projesi, adından da tahmin edeceğiniz gibi Ankara’da/Yeni mahalle Yeni Batı Mahallesi’nde yükselmektedir. 26.500m2’lik arsa alanı üzerinde 4 bloklu şekilde inşa edilen projede toplamda 586 konut, 62 adet cadde dükkanı yer almaktır. 7/24 güvenlik ve kameralı güvenlik ile tedirgin olmadan huzurlu bir yaşam imkanı sunan projede bireylerin isteyebileceği tüm sosyal donatılara yer verilmiştir. 1+1 ile başlayan daire tipleri 5+1’e varan seçenekler sunmaktadır. Yani her aile tipine ve bütçesine uygun konut alternatifleri sunulmuştur.

Hittown Ankara Kat Planları

Hit Yapı imzasını taşıyan Hittown Ankara, konut ve dükkan niteliğinde karma bir projeyi içerir. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde konut tipi seçenekleri ile birlikte konutlar 65m2’den başlayarak 200m2’ye varan alternatif barındırmaktadır. Kişilerin yaşamlarını konforlu ve huzurlu bir şekilde sürdürmeleri hedeflenerek tasarlanan Hittown Ankara Kat Planları, her dairesiyle olabilen en iyi kullanım alanına sahiptir. A blok- 1+1-5+1, B blok 2+1-5+1, C blok 3+1-5+1, D blok 4+1-5+1 daire seçeneklerini içerir ve her daire huzur veren doğa manzarasına sahiptir.

Hittown Ankara Ödeme Seçenekleri

Belirttiğimiz gibi farklı daire tipleri sunan Hittown Ankara projesinde normal olarak fiyatlarda da değişkenlik görülmektedir. Mesela 1+1’ler 189.000-225.000TL, 2+1’ler 264.000-320.000TL, 3+1’ler 495.000-585.000TL, 4+1’ler 600.000TL-670.000TL’den başlayan fiyatlara satışa sunulmuştur. Dairelerin metrekaresi, cephesi ve kat sayısı gibi özellikleri fiyatın artmasında en büyük etkendir. Bunun dışında Hittown Ankara Ödeme Seçenekleri konusunda Ziraat Bankası aracılığı ile %0.98 faiz oranıyla kredi imkanı sunuluyor. Ayrıca nakit alımlarda belli oranlarda indirim, yarısı peşin kalan yarısı vadeli alımlarda kişiye özel kolaylıklar tanınmaktadır.

Hittown Ankara Özellikleri

Huzur ve güvenli yaşamın en doğru adreslerinden biri olan Hittown Ankara projesi konut sahiplerine avantajlı bir yatırım imkanı sağlanıyor. Son yıllarda Ankara’nın en iyi gelişen ilçelerinden birinde yükselmesi ve pek çok özellik içermesiyle hem iyi bir yaşam alanı hem de iyi prim yapacak doğru bir yatırım olarak sizlere sunulmaktadır. Projenin kısaca özelliklerinden bahsedecek olursak;

Site Özellikleri; çocuk oyun alanı, fitness merkezi, sauna, çocuk havuzu, açık yüzme, açık ve kapalı otopark, güvenlik kamerası/güvenlik, basketbol sahası, futbol sahası, süs havuzu

Bina Özellikleri; jeneratör, yük asansörü, asansör

Şeklinde sayılabilir pek çok özelliği vardır. Ayrıca yapı denetimi, zemin etüdü ve benzeri tüm inşaat teknikleri de yapılmıştır.

Hittown Ankara Nerede? Yakın Çevre Özellikleri

586 konut, 62 dükkana ev sahipliği yapacak olan Hittown Ankara projesi, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yer alan Yani Batı Mahallesi’nde inşa edilmiştir. Konum olarak merkezi bir lokasyonda inşa edildiği için gerek ulaşım gerekse sosyal yaşam açısından en ufak şekilde bir sıkıntı oluşmayacaktır. Nata Delta AVM, İstanbul Metro Durağı, Atatürk Olimpiyat Parkı yürüme mesafesindedir. Ayrıca sağlık ve eğitim kurumları da yine oldukça yakın durumdadır. Dolayısıyla her açıdan bireyler için avantajlı bir seçim olacağını belirterek merak ettiğiniz konuları satış ofisiyle irtibata geçerek netleştirebileceğinizi belirtmek ister, son kalan daireleri kaçırmadan değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − one =