Hedefevim Nedir? Hedefevim Şartları Nelerdir?

birevim senetle ev

Faiz ve peşinat ödemeden, kredi almadan ev sahibi olmak isteyen kişiler, farklı alternatiflerin arayışına girmektedir. Bu alternatiflerden biri de Hedefevim’dir. Kiracılıktan kurtularak ev sahibi olmak isteyenler Hedefevim nedir? Hedefevim şartları nelerdir konusunu merak etmektedir.

Hedefevim şartları nelerdir konusunu araştıran kişiler bulunmaktadır. Sistemde faiz ve peşinat ödemesi yoktur. T.C. vatandaşı olmak, ev sahibi olmak isteyen kişi yabancı uyruklu ise, oturma izninin olması gerekir. Faizsiz yapısıyla, konut ve araba üzerine çalışma bedelinin dışında hiçbir ek ücret alınmamaktadır.

Hedefevim sistemine giren kişiler için, farklı yöntemler bulunmaktadır. Peşinat vermeksizin ev, araba, arsa gibi gayrimenkul arayışında olanlar, bütçeleri dahilinde sisteme katılarak ev sahibi olmaktadır.

Hedefevim Nedir? Hedefevim Kimin?

Faizsiz, peşinatsız ev sahibi olmak isteyenlerin sorduğu sorulardan birisi, Hedefevim nedir sorusu olmaktadır. Hedefevim; peşinat ve faiz ödemeden, ev sahibi olmak isteyenlerin kendi belirleyecekleri miktarlarla taksitle ev ya da araba alabilecekleri bir sistemdir.

Hedefevim kimin sorusunu merak edenler için ise; Aydınlı Holding’e bağlı olarak Muammer Aydın tarafından kurulan bir firmadır.

Hedefevim Kampanyaları

Faiz ve peşinat ödeme zorunluluğu olmadan üç farklı şekilde Hedefevim sistemine katılabilirsiniz.

 • Çekilişli sıralama yöntemi
 • Peşinatlı serbest ödeme
 • Peşinatsız sıralama yöntemi

Hedefevim kampanyaları, isteyene peşinat ödeyerek, peşinat parası olmayanlara da peşinatsız ve faizsiz ev alma olanağı sunmaktadır. Faiz ödemeden, kefil getirmeden, tasarruf ve yardımlaşma şeklinde, imkânlarınız içerisinde ev sahibi olabilirsiniz.

Hedefevim Şikâyet ve Yorumlar

Firmayı yakından tanımak ve güvenilirliğini araştırmak isteyenler, Hedefevim şikâyet ve yorumlar konusunda internet üzerinde yapılan yorumları araştırabilirler. Firmanın güvenilirliğini daha iyi anlamak için, firmadan daha önce satın alma işlemi gerçekleştiren kişilerin yorumlarını firmadan talep ederek, takip edebilirsiniz.

Hedefevim Ödeme Planı ve Hesaplama

Hedefevim ödeme planı ve hesaplama seçilecek yönteme göre hesaplanmaktadır. Çekilişli, peşinatlı ve peşinatsız olmak üzere üç farklı yöntem bulunmaktadır. Her bir yöntem için 60’lık, 80’lik, 100’lük, 120’lik ve 240 kişilik gruplar oluşturulmaktadır.

Seçilen yöntem dahilinde eğer çekilişle ev sahibi olmak istiyorsanız, noter huzurunda yapılacak çekiliş sonrası, ev alma tarihi belirlenmiş olur. Tarihin belirlenmesinin ardından ödenebilecek taksit tutarları yeniden düzenlenerek, sabitlenmektedir.

Peşinatlı serbest ödeme sistemi seçilirse, satın alınacak evin fiyatı ve ödenebilecek taksit tutarları belirlenmelidir. Bu yöntemde taksit tutarı değişmediği gibi, kalan taksit tutarlarını erken ödemeyle tamamlama olanağı da bulunmaktadır.

Peşinatsız serbest ödeme sistemi de tıpkı peşinatlı ödeme sistemi gibidir. İki yöntem arasındaki tek fark, herhangi bir peşinat ödemeye gerek olmadığıdır.

Hedefevim Güvenilir mi? Şubeler Nerede?

Hedefevim, faizsiz ve peşinatsız ev ve araba alma sektöründe hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Muammer Aydın tarafından kurulan ve Aydınlı Holding’e bağlı olarak kurulan Hedefevim güvenilir mi sorusu, bu yolla ev sahibi olmak isteyen kişilerin sorduğu soruların başında gelmektedir.

Hedefevim yeni kurulan bir sistem olmasına rağmen, sisteme dahil olan kişiler arasında herhangi bir olumsuz yoruma rastlanmadığı ve verdiği sözleri tuttuğu için güvenilirlik konusunda şu an için tam not almış durumda.

Hedefevim nedir? Hedefevim şartları nelerdir sorunu araştıranlar ve sistemden yararlanmak isteyenler şubeler nerede sorusunu da sormaktadır. İnternet şubesini kullanmak isteyenler, ana sayfa üzerinde bulunan iletişim bölümünden giriş yapmalıdır. Burada cep telefonu ve CRM no şifresi girildikten sonra temsilciler dönüş yapmaktadır.

Hedefevim’in Üsküdar, Kartal, Pendik, Bağcılar, Ümraniye, Sultangazi, İzmir, Ankara gibi illerde şubeleri bulunmaktadır.

birevim
Paylaş

8 Comments

 1. Ceyda Ateş Reply

  Ben ev alacağım zaman tüm firmaları araştırdım, hedefevim aslında ilgili bir firma fakat benim ev alacağım zaman çok fazla müşterisiyle sorun yaşıyorlardır bu yüzden ben onları tercih etmemiştim

  1. Ilkay Reply

   Cok sanlisin biz yandik iyiki sen yanmamissin verilmis sadakan varmiz bak biz elimizi verdik kolumuzu alamiyoz simdi

 2. Arif Öztürk Reply

  Bu alanda çok fazla firma çıkmaya başladı bir anda, Hedefevim de onlardan biri, ne kadar güvenilir bilmem ancak bu tarz şirketler genelde müşteri memnuniyet için çalışır

 3. Hülya Bozkurt Reply

  Bu şekilde yeni girişim yapan firmalar, büyük rakiplerine karşın elinde büyük kozlar olmalı, ancak o şekilde müşteri kitlesini daha büyütebilir 🙂

  1. Ilkay Reply

   Bir kacinida benle tanistirsan ben hic goremedim cevremde bende dahil 20 aydir para oduyoruz hala alamadik varsa bir formulu bizde soylesen

 4. Ilkay kanat Reply

  Sakin bulasmayin biz elimizi verdik kolumuzu alamiyoruz 20 aydir para yatiriyoruz sozde kurada adimiz cikmaz ise 17 ayda teslim edilecekti 8.ay oldu 9.ay dediler.9 .ay aoldu 10. Ay dediler 1o. Ay oldu 11. Aya otelediler arkadaslar sakin inanmayin biz yandik siz yanmayin gidin banladan kredi cekin hic degilse evinizde oturursnuz ben 20 aydir kira da oturuyorum onami yaniyim param pul oldu ev fiyatlari uctu gitti onami yaniyim pesineti odemek icin bozdurdugum altinlardan zarat ettim onami yaniyim hangisine yanayim sakin bulasmayin arkadaslar iyi dusunun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × two =