Güncel konut projeleri ile ev sahibi olun

birevim senetle ev

Emlak sektörü, ülkemizde devamlılığı en yüksek olan sektörlerin başında yer almaktadır. Ekonomi açısından da önemli bir gösterge olan bu sektör kapsamında, sürekli olarak yeni konut projeleri inşa edilmekte ve bu yönde de halka sunulmaktadır. Özellikle de devlet iştiraki ile hizmetlerini sürdüren ve Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde çok önemli konut projelerine imza atmış olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bünyesinde, son derece çeşitli konut projeleri, güncel bir şekilde inşa edilmektedir. Aynı zamanda bu yatırım ortaklığı bünyesinde bulunan birtakım projeler de çok yakın bir zamanda tamamlanmış ve kullanıma hazır bir şekilde satışa sunulmuştur. Bu projelerin tamamı aracılığı ile son derece özel hizmet seçenekleri ve avantajlı fiyatlar ile konut sahibi olabilir ve bu yol ile de hem yatırım yapabilir hem de kendi evinize ya da ofislerinize sahip olabilirsiniz.

Emlak Konut bünyesinde sunulan en yeni projelerden biri olan Avangart İstanbul, şehrinin en büyük ve en görkemli konut projelerinden biri olarak yakın zamanda tamamlanmıştır. Bu proje içerisinde bulunan sayısız konut ile son derece uygun fiyatlar üzerinden bir ev sahibi olabilir ya da dükkan ve ofis seçenekleri ile de yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Ödeme yapısı bakımından da söz konusu yatırım ortaklığı bünyesinde sunulan vadeli ödeme seçenekleri ile ya da diğer indirimli peşin ödeme seçenekleri ile büyük kolaylıklara sahip olabileceğinizi söyleyebiliriz.

Başkent Emlak Konut projesi de Ankara’nın en gözde ve en büyük bir diğer konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. Güncel konut projeleri içerisindeki önemli konumu ile bu proje de son derece yoğun bir ilgi ile karşılanmaktadır. Söz konusu proje kapsamında sunulan daire, dükkan ve ofis seçenekleri ile çeşitli ödeme seçenekleri üzerinden uygun bir şekilde ödemelerinizi tamamlayabilir ve bu yol ile de planladığınız konuta sahip olabilirsiniz. Uzun vadeli ödeme seçenekleri ile yirmi yıla kadar vade yaptırabilir ve bu sayede de kira ödüyor gibi ev ya da ofis ve dükkan sahibi olabilirsiniz. Diğer kısa vadeli seçenekler ile de faizsiz bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

birevim
Paylaş

4 Comments

 1. Hilmi Tetik Reply

  S.A.
  uygun fiyata daire satin almak istiyorum,
  120 m² üzeri ,Istanbul dan.
  Ben suan emekliyim ve 1740TL ayligim var .
  Selamlar
  Hilmi Tetik

 2. Hilmi Tetik Reply

  S.A.
  uygun fiyata daire satin almak istiyorum,
  120 m² üzeri ,Istanbul dan.
  Ben suan emekliyim ve 1740TL ayligim var .
  Selamlar
  Hilmi Tetik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen + nine =