Göl Panorama Evleri Projesi

birevim senetle ev

Göl Panorama Evleri projesi Bahçeşehir’de yükselen geniş bir arsa alanıyla dikkat çekiyor. Be-Ma İnşaat ile Emlak Konut GYO ortak iştiraki olan proje toplamda 95 bin metrekare arsa alanı ile dikkat çekiyor. Tamamlanması yakın olan projenin içerisinde 1431 adet konut bulunurken bununla birlikte ticari alanlarda yer alıyor.

Konutlar ortalama 70 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor. Konut seçenekleri arasında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekler yer alıyor. Gelişen bir bölgede bulunan proje Tago Mimarlık tarafından tasarlandığını da eklememiz gerekiyor.

Göl Panorama Evleri Kat Planları

Göl Panoram Evleri kat planları özel bir şekilde yapılarak insanlara küçük ev tiplerinde dahi rahat ve kolay bir kullanım sunmayı amaçlıyor. 1+1 daire tiplerinde iki farklı seçenek, 2+1 dairelerde 3 farklı seçenek, 3+1’de 3 ve 4+1 konutlarda 2 farklı kat planı sunuluyor.

Birbirine bağımlı ve bağımsız olan kulelerden oluşan projede bu durumun olması olağan olarak karşılanmaktadır. Size uygun olan kat planına göre istediğinizi rahatça tercih etmeniz mümkün oluyor. Bu noktada tercihinizi yaparken aynı zamanda metrekare olarak da birbirinden farklı dairelerin olduğunu eklememiz gerekiyor. Kaç kişi yaşayacağınıza göre istediğiniz ölçülere ve kat planına uygun olan konutu seçmeniz mümkün olacaktır.

Göl Panorama Evleri Ödeme Seçenekleri

Proje içerinden ev veya ofis almak isteyenler için birbirinden farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Alacakları konutu veya iş yerini peşin ödeme ile alacaklara %5 indirim sunuluyor. İkinci ödeme planı olarak %1 peşin ödeme, %19 bir yıl sonra geriye kalan %80’lık kısmı banka kredisiyle ödemeniz mümkün oluyor.

Başka bir ödeme planında %5 peşin, iki tane %10 ara ödemeyi birer yıl arayla yaparak geriye kalana banka kredi çekerek ödeme yapmanıza fırsat veriliyor. Proje içerisinde ki konutlar 500 bin TL ile 1.5 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Tercih edeceğiniz konut fiyatına göre istediğiniz koşullarda ödeme planlarından faydalanmanız da mümkün olacaktır.

Göl Panorama Evleri Özellikleri

Göl Panorama Evleri yaşam standardını yükselten birçok özelliğe sahip olması ile dikkat çekiyor. Merkezi ısıtma sistemi, ücretsiz otopark, 40 mağaza sayısı, özel güvenlik, farklı uyarı sistemleri sunuyor.

Sosyal ve spor alanları olarak geniş bahçeler, çocuk oyun alanları, restoran ve kafe seçenekleri bulunurken, aynı zamanda futbol, basketbol sahaları, sauna, tam donanımlı spor salonu, açık yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu ile birlikte tenis kortu projede yer alıyor.

Projede yer alan diğer özellikler arasında ısı yalıtımı, giyinme odaları, teras, klima, ankastre mutfak, ebeveyn banyosu, su deposu, farklı asansörler yer alıyor. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında insanlara her türlü yaşama avantajını sağladıklarını söylemek doğru olacaktır.

Göl Panorama Evleri Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Göl Panorama Evleri bulunduğu konumla da dikkat çekiyor. Hem şehre çok yakın bir mesafede olması hem de şehrin gürültüsünden uzak olmasıyla dikkat çekiyor. İstanbul Havalimanına 30 kilometre, E5’e 5 kilometre ve Yavuz Sultan Selim köprüsüne 40 kilometre mesafede bulunuyor.

Etrafında bulunan eğlence noktaları, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları ve sanatsal aktiviteler sunan alanlar ile de dikkat çekiyor. Bahçeşehir de yer alan proje geleceğe dönül yatırım yapmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Sizde rahat bir noktada geleceğinizi planlamak istiyorsanız bu projeyi tercih edebilirsiniz. Her türlü imkana sahip olması ve rahat bir şekilde ulaşılıyor olması en önemli tercih sebepleri arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve − six =