Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır?

birevim senetle ev

Getir uygulaması 2015 yılında kurulmuştur. Özellikle son yıllarda birçok kişi tarafından kullanılan uygulama ilk kez sipariş vereceklere indirim seçenekleri sunuyor. Getir ilk sipariş 30 TL indirim nasıl yapılır?

Türkiye başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinde hizmet veren Getir, birkaç tıklama ile tüm ihtiyaçların kapınıza gelmesine imkan sağlıyor. Getir uygulaması; Getir, GetirBüyük, GetirYemek, GetirSu ve GetirÇarşı olmak üzere 5 kategoriye ayrılmaktadır.

Getir; yurt içinde İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Afyon, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Çanakkale, Denizli, Edirne, Isparta, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Zonguldak illerinde hizmet vermekte. Yurt dışında ise; Londra, Amsterdam, Berlin, Paris, İspanya, İtalya ve Lisbon’da müşterilerine hizmet sunmaktadır.

GetirBüyük ile İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Aydın, Denizli, Edirne, Isparta, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun illerinde hizmet vermekte.

GetirYemek ile yurt içinde tüm illerde müşterilerine hizmet sunuyor. GetirSu ile sadece İstanbul’da; GetirÇarşı ile de İstanbul ve Bodrum illerinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Getir uygulamasını telefonunuza indirerek sipariş vermeye başlayabilirsiniz. Birkaç dakika içinde siparişiniz kapınızda olur. Markette bulunan tüm ürünleri markete gitmeden evinize getirtebilirsiniz. Üstelik Getir ilk siparişe 30 tl indirim hakkı veriyor. Kampanyadan yararlanmak için sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Bulunduğunuz bölgeye göre tutar 25 ile 130 arasında değişmektedir.  Getir sadece ilk siparişe indirim yapmakla kalmıyor aynı zamanda kişiye yönelik bireysel kampanyalar da sunuyor. Uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde kampanyalar bölümünde size özel olarak tanımlanmış indirimlere ulaşabilirsiniz.

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Kullanılır?

  • Getir uygulamasını telefonunuza indirin
  • Üyelik bilgilerinizi doldurarak kayıt oluşturun. Adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun.
  • 130 TL ve üzerinde alışverişinizi gerçekleştirin. Bazı bölgelerde bu tutar 25tl’ye kadar düşmektedir. Bölgenize göre farklılık gösterir.
  • Siparişinizi onaylayarak ödeme ekranına geçin.
  • Kampanya yazan yere tıklayarak 130 TL’ye 30 TL indirim seçeneğini seçin.
  • Ücret tutarınızın 30 TL düştüğünü gördükten sonra ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Getir Yemek Güncel Kampanyalar

  • GetirYemek kategorisinde 75 TL ve üzeri siparişlerinizde Getir getirsin teslimat ücreti yok.
  • Seçili restoranlarda ikinci siparişte 50 TL’ye 20 TL kampanyası
  • Mahallenin favori restoranlarından vereceğiniz siparişlere 20 TL, 15 TL ve 10 TL indirim
  • Seçili restoranlarda %25 indirim kampanyası

Siparişinizi verdikten sonra ürünlerin kaç dakikada kapınızda olacağını görebilirsiniz. Ayrıca kuryenin gelişini anlık olarak haritadan izleyebilirsiniz. Siparişleriniz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda müşteri hizmetlerini 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine 0 850 532 50 50 numaralı hattan ulaşmanız mümkün.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 1 =