Gerçek Evim – Gerçek Evim Yorumları & Şikâyet

birevim senetle ev

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE GERÇEK EVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. GERÇEK EVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

Son zamanlarda insanların birçok konuda istekleri çoğalmıştır. Özellikle geçmişten günümüze ilerleyen teknoloji ile beraber bizler de ihtiyaçlarımızı teknolojinin yönlendirdiği şekilde gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber geçmişimizden gelen ancak bizlerin asla ama asla ihtiyaç listesinden çıkaramadığı bazı şeyler vardır. Bunlardan birçokları ise tamamen konforumuz ve yaşama alanımızı içeren, hatta kolaylık sağlayan şeyleri oluşturmaktadır. Örneğin; ev, araba veya mülk alabileceğimiz arsa gibi noktalar. Bunlar bizim geçmişimizden gelen ve hala ihtiyaç duyduğumuz şeylerdir, kimileri bunları ihtiyaç kimileri ise yatırım olarak tercih edip bir şekilde ardından gelen nesle aktarmak için sahip olacaktır. Ancak bizlere bu konuda en rahat Gerçek Evim yardımcı olup hizmet sunacaktır.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Gerçek Evim Ne Gibi Kolaylıklar Sağlar?

Gerçek Evim yukarıda bahsettiğimiz şeylere sahip olabilme konusunda bize yardımcı oluyor. Neticesinde gün geçtikçe bizlerin özellikle kozmopolit şehirlerde yaşayan insanlar için sahip olmak zorlaşıyor. Bu tabii kalabalıklaşan nüfus, talep ve gün geçtikçe pahallaşan yaşam standartları ile değişiklik gösteriyor. Ancak çoğumuzun geliri belli ve maalesef bir şeylere sahip olma konusunda kısıtlı kalıyor. Durum da böyle olunca alışkanlıklardan dolayı bankaya gidiyoruz. Fakat banka bizlere öyle seçenekler sunuyor ki adeta eziyet haline geliyor bu seçenekler. Örneğin; siz bir bankaya gidiyorsunuz ve o sizden peşinat istiyor peşinat yetmiyormuş gibi ara ödeme istiyor bu da yetmiyor gibi maalesef aylık ödeme planlarınızı sizleri zorlayacak rakamlar ile yapıyorlar. Gerçek Evim kuruluşu ise ne ön ödeme, ne ara ödeme ne de yüksek taksit ile sizleri zor da bırakmıyor.

Gerçek Evim’e Nasıl Ulaşabilirim?

Gerçek Evim’ e dünyayı etkisi altına alan korona-virüs ten dolayı ve sağlık önlemleri gereği ulaşım genel olarak telefon ile yapılmaktadır. Bu telefon numarası ise: 444 66 11 dır dır. Mail adresi ise: [email protected]. Mevcut genel merkez ise: Küçükbakkalköy mahallesi, Rüstemağa Sokak NO:2 Ataşehir/ İstanbul’dur. Hafta içi saat 09:00 ile 18:00 arasında ulaşabilirsiniz.

Gerçek Evim Hakkında Yorumlar Nasıl? Şikâyet Var mı?

Tabii ki insanlar bir atılımda bulunmadan onları iyice araştırmalıdır. Bizler de sizlere Gerçek Evim ile tanıştırmadan önce yapılan yorumlar hakkında bir ortak karara vardık. Yorumlar şunu gösteriyor; sizler yatırımcı veya ihtiyaç sahipleri olarak Gerçek Evim’e geldiğinizde şartları belirleyen taraf oluyorsunuz. Gerek ödeme gerek ise sahip olma açısından günü gününe hizmet alıyorsunuz. Şartları belirlemek insanların genelde ellerinde olmuyor, özellikle bankaların yaptığı bu acımasız ödeme sistemleri ile imkânsız hale geliyor. Ancak Gerçek Evim sizlere bu hizmeti verirken, dosttan çok daha fazlasını vermektedir. Bunu zaten ancak bir dost size yapar. Sizler de kontrolü tamamen elinize aldığınızda mutlu olacaksınızdır. Neticesinde sonuçlar ve istekler de böyle olunca ortada Gerçek Evim şikâyeti diye bir seçenek kalmıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × one =