Fuzulev nedir? Fuzulev için şikâyet var mı?

birevim senetle ev

Ekonomik gelişmeler maalesef ev, araba gibi mülkler için peşinat biriktirmeye pek müsait değil. Bu gelişmeler sebebi ile alternatif sistemler oluşmaya başladı.  Özellikle dini bazı yasaklamalar sebebi ile banka kredilerinin faizleri konusu söz konusu olduğundan peşinatsız ve faizsiz ev edinme sistemi bir hayli rağbet görüyor.

Fuzulev’in sağladığı imkânlar sayesinde ev almak artık çok daha kolaydır.  Tamamen kendi insiyatifinizde aylık ödeyebileceğiniz tutarı belirleyerek bütçenize uygun eve sahip olabilirsiniz.  Hayalinizdeki eve küçük taksitler ile faizsiz üstelik kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Fuzulev sistemi ile ev almak isterseniz aşağıda sayacağımız tüm modeller için öncelikle yapmanız gereken; almak istediğiniz evi belirlemek sonrasında ise aylık ne kadar taksit ödeyebileceğinize karar vermektir. Gelin Fuzulev’in ev alma yöntemlerini birlikte inceleyelim.

  • Zaman Tasarruflu Model
  • Sabit Sistem Modeli
  • Tüfe Endeksli Model

Zaman tasarruflu model sistemi yöneten ekipler tarafından altın gününe benzetiliyor. Herhangi bir faiz ya da vade farkı ödemeksizin kolaylıkla evinize sahip olabilirsiniz.  Evinizi satın aldığınız zamanki vadeniz öngörülen vadenin çok daha altında kısa sürede biter.

Sabit sistem modeli sistemi Her ne kadar son derece güvenilir olsa da çekilişle ödeme modellerini güvenilir bulmaya bilirsiniz.  Bu sistem işte tamda bu düşüncede olan kişiler için tasarlanmış bir modeldir. Sabit sistem modelinde ne kadar ödeyeceğiniz ve evi ne zaman satın alacağınızı bilirsiniz.  Faizsiz ve vade farkı olmadan…

Tüfe endeksli model sistemi Fuzulev’in tüfe endeksli modelinde peşinat ödemenize gerek yok. Evinizi hemen satın alırsınız. Ödemeleriniz tüfe endeksine göre belirlenir. Tüfe Endeksli modelin en önemli özelliği ise ödeme gecikmesi gibi bir durumla karşılaştığınızda taksit dondurma hakkına sahip olmanızdır.

En çok tercih edilen modellerden biri ise çekilişsiz modellerdir.  Fuzulev her müşteri grubuna özel modeller sunmaktadır.  Vade ortası model, peşinatlı erken teslim modeli, ara ödemeli erken teslim modeli ve ara ödemeli model bunlar arasında yer alır.

Fuzulev güvenmenizi sağlayacak en önemli özellikler müşteri geri dönüşleridir.  İnternet üzerinden birçok olumlu yoruma ulaşabilirsiniz.  Toplam 63 şube ile hizmet veren kurum için elbette olumsuz dönüşler söz konusu olabilmektedir.  Ancak Fuzulev tüm bunlara rağmen şikâyetleri kısa sürede çözümleyebilmektedir.

Vade farksız, faizsiz ve peşinatsız ev satın alma seçeneği sunan sisteme giriş kolaylığı tercih edilmesini kolaylaştırmaktadır.

Araştırmaya istinaden aşağıda müşteri memnuniyeti ve teşekkürü konusunda oranlara ulaşabilirsiniz.

  • Müşteri Memnuniyeti Oranı : %81
  • Firmaya Teşekkür : %59
birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 10 =