Folkart Vega Projesi

birevim senetle ev

Folkart Vega projesi İzmir’de son dönemde yapımına başlayan en kaliteli ve özel projelerden birisi olarak öne çıkıyor. Folkart Yapı tarafından Alsancak’da yükselmeye devam ediyor. Yapımına başlanan projenin tahmini olarak Aralık 2021’de tamamlanması planlanıyor. Toplam arsa alanı 20 bin metrekarenin üzerinde olan projede ki ev seçeneklerinin ortalama 40 metrekare ile 437 metrekare arasında olacağı planlanıyor.

Modern mimari yapısıyla dikkat çeken proje toplamda 4 adet blok ile inşa edileceği aktarılıyor. Konak meydanına yakın bir noktada bulunacak olan bu yapı birçok merkezi noktaya yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Folkart Vega Kat Planları

Folkart Vega’dan ev almak isteyenler için öncelikle bilmeleri gereken bilgilerden birisi uygulanacak kat olanları olacaktır. Yapıların içerisinde 1+1,2+1, 3+1, 4+1 ve 3+1 dubleks ile 4+1 dubleks seçenekleri bulunuyor. Projeden ev almak isteyenler öncelikle hangi daire tipini tercih edeceklerine karar vermelidir.

Bunu karar verdikten sonra tercih edecekleri katı belirlemeli ve ona göre kat planına bakmaları gerekiyor. Planların net kullanım alanları ve brüt kullanım alanları hakkında net birer bilgi alabilirsiniz. Bu konuda gerekli adımı atacak olanlar ileri de doğru karar verdiklerini daha iyi hissedeceklerdir. İsterlerse tek daire isterseniz dubleks seçeneklerden birisinden ev alarak doğru kararı vermiş olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Folkart Vega Ödeme Seçenekleri

Folkart Yapı projesinden ev alacaklara farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Bu sayede hem hayalinizde ki eve kavuşmuş oluyor hem de doğru yatırımın keyfini çıkarıyorsunuz. Nakit alım yapmak isteyenlere tüm bedeli ödemeleri halinde %15 indirim imkanı sunuyor. İkinci ödeme planı olarak %20 peşin ve arta kalan %80’lik kısmı banka kredisiyle ödeme sağlanıyor. Bu seçenekte de %15 indirim sunuluyor.

Üçüncü bir ödeme planı olarak %50 peşin, %50’lik kısmını vade farkı almadan 36 ay taksiyle ödeme imkanı sunuyor. Ya da %25 peşin ödeyip %75’lik kısmı 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Bu seçenekler haricinde farklı ödeme yöntemlerini kullanarak hayalinizde ki o özel eve sahip olmanız sağlanıyor.

Folkart Vega Özellikleri

İzmir’de yapımına devam eden bu projeden ev almak isteyenler Folkart Vega’nın sahip olacağı özellikler hakkında biraz bilgi verelim. Ortak kullanım alanı olarak çocuk oyun alanı, restoran, sauna, tam donanımlı spor salonu, açık, kapalı yüzme havuzları projede bulunuyor.

Evlerde mutfak seçenekleri Ankastre, soğutma VRV, ebeveyn banyosu ile zeminlerin parke olması dikkat çekiyor. Özel güvenlik hizmeti, kapalı devre TV ve görüntülü diyafon sizlere sunuluyor. Yerden ısıtma ile tamamlanacak olan proje, ücretsiz otopark hizmeti ile sunuluyor. Sizde bu ekstra özelliklerle hayat kalitenizi ileri götürme konusunda size gerekli imkanı sağlayacak olan projeden isterseniz kendiniz için bir ev alma şansına sahipsiniz.

Folkart Vega Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Folkart Vega bulunduğu konum itibariyle Konak ilçesi içerisinde yer alıyor. Çok yakın noktalarında İzmir Atatürk Stadyumu, Özel Çınarlı Hastanesi, Kültürpark İzmir, Gazi Hastanesi, Alsancak İskelesi ve metre duraklarına çok yakın noktalarda olması ile dikkat çekiyor.

Bulunduğu nokta itibariyle ister otobüsler isterseniz metro hizmetini kullanarak birçok noktaya rahat bir şekilde gitme imkanınız var. Ayrıca projenin etrafında eğlence olacak çok farklı seçenekler bulunurken, devlet daireleri, alışveriş merkezleri, iş merkezleri gibi birçok noktada yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Bu özel proje tamamlandığı sizlere eşsiz bir İzmir körfezi manzarası da sunacağını söyleyebiliriz. Karşıyaka’nın eşsiz ışıklarının denize yansıması ile oluşacak olan bu güzelliği net bir şekilde görmek mümkün olacaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven + twelve =