Folkart Towers Projesi

birevim senetle ev

Folkart Towers Projesi ülkemizde yükselen en önemli projelerden birisi olarak öne çıkıyor. 40 kattan oluşan iki kuleden oluşan projenin Folkart Yapı tarafından yapıldığı biliniyor. Tamamlanan projenin başlandığı andan günümüze kadar gelen süreçte %65 oranında bir değer artışı sağladığı söyleniyor.

Projenin içerisinde toplam 213 daire yer alıyor bununla birlikte çok sayıda ofis ve alışveriş noktasıda yer alıyor. Projede bulunan konutlarda 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor. Tüm bu seçenekler ile isteyen insanlara her türlü eve rahatça ulaşma imkanı sunulmuş oluyor.

Folkart Towers Kat Planları

Folkart Towers 40 kattan oluşan iki kule olmasının da etkisiyle birbirine benzer kat planları ile sunuluyor. Tüm daire tiplerinde birbirinin aynı kat planları bulunuyor.

1+1 daire tipinde üç farklı kat planı bulunuyor. Bu planlar ile dairenin metrekare olarak büyüdüğünü eklememiz gerekiyor. 2+1,3+1 ve 4+1 daire tiplerinde değişiklik olmadan standart bir şekilde yapılarak sunuluyor. En geniş alan 4+1 daire tipinde 205 metrekare net kullanım alanına sahip olduğu görülüyor.

Projenin içerisinde bulunan ofisler içinde özel kat uygulama seçenekleri bulunuyor. 65, 186, 300, 600 ve 1150 metrekarelik ofis çeşitleri bulunuyor. Tam kat ofislerde birbirinden bağımsız çalışma alanları ve toplantı noktaları yer alıyor.

 Folkart Towers Ödeme Seçenekleri

Folkart Towers projesi tamamlandı ve uzun süredir satışı devam ediyor. Projede büyük bölümünün satış işlemleri tamamlanırken hala satışına devam edilen evler ve ofis seçenekleri bulunuyor. Projede alınacak konutlar 200 bin dolar ile 600 bin dolar arasında satılıyor.

Her türlü ödeme seçeneğine uygun olan projede peşin ödemeli ve ara ödemeli seçeneklerden yararlanarak yatırım yapabilmenize imkan sağlanıyor. Firma peşin ödemelerde müşterilerine %5 indirim imkanı sunarken, %25 peşin ödedikten sonra geriye kalan borcu firma içerisinde 12 ay vadeli ödeme seçeneği sunuyor. Tabi talep halinde bankadan kredi çekerek projede bulunan seçeneklerden istediğiniz alarak ödeme kolaylıklarını değerlendirme imkanını müşterilerinin tamamını sunmayı tercih ediyor.

Folkart Towers Özellikleri

Merkezi bir noktada olması projeyi öne çıkaran en önemli özellik olmakla birlikte otopark, merkezi ısıtma, güvenlik kamerası, kartlı giriş, görüntülü diyafon, yangın dedektörü, özel güvenlik ve farklı uyarı sistemleri projenin öne çıkan özellikleri olarak görülüyor.

Proje içerisinde sosyal ve spor alanları olarak bahçe, bilardo, parti alanı, çocuk oyun alanı, masaj salonu, spor salonu, açık yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahaları ile sauna gibi birçok seçenek sunuluyor. Bu özellikle ev sahibi olacakların hayat standartlarını olması gereken seviyenin üzerine çıkarılmayı sağlamış oluyor.

Konutların içerisinde şömine, ebeveyn banyosu, teras, soğutma için VR ısı yalıtımı, yük asansörü, su deposu gibi özelliklerin de yer alması projenin artıları arasında söylenebilir.

Folkart Towers Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Folkart Towers projesi İzmir’in en gözde noktalarından birisi olan Bayraklı’da bulunuyor Bornova, Konak, Karşıyaka gibi büyük semtlerin tamamına çok sayın bir noktada bulunuyor. Harika bir boğaz manzarasının yer aldığı projeden ev veya ofis almak size birçok avantaj ile bunu getiriyor. Deniz uzaklığınız yürüme mesafesinde olmasından dolayı size eğlenceli anlar yaşama imkanı sunuyor.

Projenin yakınında birçok hastane, sinema salonu, alışveriş mekanı, eğlenmenize yardımcı olan mekan seçenekleri bulunuyor. Adnan Menderes Havalimanına 20 kilometre uzaklıkta yer alan proje Aydın-İzmir otoyolu olan E-87’ye birkaç kilometre uzaklıkta yer alıyor. Rahatça ulaşılabilen proje aynı zamanda yaşam kalitenizin yükseltilmesi için size gerekli olanakları sunuyor.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Furkan Özcan Reply

    Herkes gibi bende mimarisine bayıldım, içinden manzarası nasıl gözüküyordur tahmin edemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 3 =