Folkart İncity Projesi

birevim senetle ev

Folkart İncity Projesi ülkemizin en büyük illerinden birisi olan İzmir’de yapılıyor. 2019 yılı sonunda tamamlanması beklenen proje toplamda 32 bin metrekare arsa alanı ile dikkat çekiyor. 700 tane konutun yer alacağı projenin içerisinde 1+0 ile 4+1 olmak üzere çok farklı konut tipleri yer alıyor. Bu konutlar ortalama olarak 50 metrekare ile 411 metrekare arasında bulunuyor. Konut seçeneklerin yanında projenin içerisinde 42 adet ticari dükkanda yer alıyor. Projeyi hayata geçiren firma olarak Folkart Yapı öne çıkıyor.

Folkart İncity Kat Planları

Folkart İncity projesinden ev almaya karar vermeden önce kat planlarını incelemenizde fayda var. Birçok kat planı içerisinde en özel olanları bulabilir ve tercihinizi ona göre rahatça yapabilirsiniz. Kat planları projede ki 8 blokta farklı olarak şekilleniyor. Bunun nedeni blokların birbirinden farklı modern mimariye sahip olmalarını gösterebiliriz. 1+0 stüdyo daire dahil olmak üzere hepsinde öncelik olarak daha net ve geniş kullanım alanlarının olması amaçlanıyor. Düzenlemenin buna göre yapılmış olması dikkat çeken önemli detaylar arasında yer alıyor.

3+1 daire tiplerinde hem uzunlamasına kat planı bulunurken aynı zamanda dubleks özelliğe sahip olan seçenekte yer alıyor. Tüm bunlar göz önüne alındığında en doğru ve verimli tercihi yapmanızda fayda olduğunu söylememiz gerekiyor.

Folkart İncity Ödeme Seçenekleri

Folkart İncity projesinden ev almayı düşünenler projede ki evlerin fiyatlarının ortalama olarak 400 bin TL ile 1.8 milyon TL arasında şekillendiğini söylememiz gerekiyor. Bu doğru tercihi yapmanıza yardımcı olacak kat planlarına bakarak karar vermeniz gereken bir durumdur.

Ardından size sunulan ödeme seçeneklerinden birisini tercih edebilir ya da kendinize uygun bir ödeme şekli oluşturabilirsiniz. Firma peşin ödeme yaparak ev alacak müşterilerine %10 indirim imkanı sunuyor. İkinci ödeme planı olarak %25 peşin ödeme yapmanız halinde geriye kalan %75’lik kısmı 36 ay vade farksız ödeme imkanını müşterilerine sunuyor.

Bu seçeneklerin yanında belirli bir peşinat ile krediye başvurarak kendi ödeme seçeneğinizi de yapmanıza fırsat tanındığını eklemeliyiz.

Folkart İncity Özellikleri

Folkart İncity projesinde birçok özellik bulunuyor. Bu özellikler otopark, merkezi ısıtma sistemi, kapalı devre TV ve özel güvenlikle başlıyor diyebiliriz. Sosyalleşmenize yardımcı olmak amacıyla geniş bahçeler, çocuk oyun alanları, parti alanı, restoran ve kafe hizmeti bulunuyor.

Projede spor yapmayı sevenler için futbol, basketbol sahaları, sauna, tam donanımlı spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, masa tenisi ve tenis kortu da yer alıyor. Projenin iç özellikleri arasında ebeveyn banyosu, hidrofor, su deposu bulunuyor.

Projenin özelliklerine bakıldığında buraya yatırım yapmak isteyenlere modern bir mimaride yaşama şansını sunduklarını aynı zamanda kaliteli bir hizmet sunmayı başardıklarını söylemek doğru olacaktır.

Folkart İncity Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Proje adres olarak Bornova’da görünse de Konak ilçesine yakın bir noktada yer alıyor diyebiliriz. Projeye yakın noktalar Forum Bornova, Folkart Towers, İzmir Atatürk Stadyumu, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastensi, İKEA İzmir mağarası yer alıyor.

Proje şehirde bulunan Metro hattının üzerinde bulunması ve D300 karayolu üzerinde olmasından dolayı rahatça ulaşma imkanı sunduğunu söyleyebiliriz. Projenin ayrıca Adnan Menderes Havalimanına 20 kilometre uzaklıkta olduğunu söyleyebiliriz. Karşıyaka, Narlıbahçe, Bornova ilçe merkezi gibi noktalara kısa sürede ulaşmak mümkün kılınıyor. Projenin üst katlarından eşsiz körfez manzarasını izlemenin de mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Buradan ev alanların hayat kalitelerini olması gereken seviyeye çekmeyi başaracaklarını söylemek doğru bir yorum olacaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × two =