Finalevim Nedir? Finalevim Şartları Nelerdir?

birevim senetle ev

Finalevim insanların daha kolay ev sahibi olmaları için 1981 yılından bu yana hizmet veren bir sistemdir. Finalevim ile hiç peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz ya da küçük taksitler ile ev satın alabilirsiniz. Finalevim ev alma şartları da insanlara kolaylık sağlayan sistemlerdir. Bütçenize uygun bir ödeme planı seçerek Finalevim ile ev sahibi olabilirsiniz.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Finalevim Nedir? Finalevim Kimin?

Kolaylıkla ev sahibi olmak istiyorsanız Finalevim nedir sorusu ile cevap bulabilirsiniz. Finalevim küçük taksitlerle kolay ev sahibi olmanız için çalışan bir sistemdir. Finalevim ile ev sahibi olmak için peşinat vermenize de gerek kalmaz. Peşinatlı ya da peşinatsız ev sahibi olmanız sizin tercihinize bırakılır. Finalevim kimin diye merak ediyor olabilirsiniz. Finalevim 2015 yılında Aydın Şirketler Grubu ile kurulmuştur.

Finalevim Kampanyaları

Finalevim kampanyaları ile ev ve araç sahibi olabilirsiniz. Ev ya da araç sahibi olmak birçok insanın hayatında zordur. Finalevim herkesin kolay ev sahibi olması üzerine çalışan bir sistem olup kampanyalarını insanlara ödeme kolaylıkları sağlayarak yapmaktadır. Finalevim ile hiç peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Ödeme modelleri ile insanları zora sokmayan Finalevim ile peşinatlı ya da hiç peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

Finalevim Şikayet ve Yorumlar

Kolaylıkla ev sahibi ve araç sahibi olabileceğiniz Finalevim istendiğinde teminat vermektedir. Finalevim şikayet ve yorumlar arasında müşterilerin memnun olduğunu görebilirsiniz. Finalevim müşterilerin tüm haklarını güvence almaktadır. Müşterilerine kolaylıklar sağlayan sisteme yönelik herhangi bir şikayet yoktur.

Finalevim Ödeme Planı ve Hesaplama

Ev sahibi olmak ya da taşıt sahibi olmak birçok insanın hayatında ödeme kolaylığı olmadan zordur. Finalevim ev sahibi olmak isteyenlere farklı ödeme planları sunarak kolaylıkla ev sahibi olmaları için hizmet verir. Finalevim ödeme planı ve hesaplama müşterilerin seçimlerine göre değişiklik gösteriyor. Peşinatlı ya da peşinatsız ev almak isteyebilirsiniz. Finalevim nedir sorusuna cevap verirken kolay ev sahibi olmanıza imkan tanıdığından bahsetmiştik. Bu kolaylıklar arasında ödeme planlarından bahsedebiliriz.

Finalevim ile ilk olarak almak istediğinizi evi seçebilirsiniz. Ev sahibi olmak için peşinat ödemek ister misiniz ya da taksitle mi almak isterseniz buna karar vermeniz gerekiyor. Taksitle almak isterseniz peşinatsız çekilişli final modeli ile ev sahibi olabilirsiniz. Küçük taksitler ile ev sahibi olmak istiyorsanız 417 TL’den başlayan taksitlerle özel sabit final modelinden yararlanarak ev sahibi olabilirsiniz. Çekilişli erken final modeli ile ev sahibi olurken erken teslim imkanı vererek borcunuzu daha kısa sürede ödemeniz için küçük rakam artışları yapılır.

Finalevim Güvenilir Mi? Şubeler Nerede?

Finalevim güvenilir mi diye merak ediyorsanız Finalevim şartlarına bakabilirsiniz. Finalevim güven ilkesi ile hareket etmektedir ve müşterilerine istedikleri zaman teminat vermektedir. Finalevim şartları nelerdir sorusuna gelecek olursak Finalevim ile aldığınız evin borcu bitene kadar satamazsınız. Finalevim müşterilerin haklarını güvence altına almak için sözleşme yapmaktadır. 16 tane şubesi olan Finalevim Şubeler nerede diye merak ediyorsanız Finalevim şubelerini; İstanbul, Antalya, Diyarbakır ve İzmir illerinde bulabilirsiniz.

birevim
Paylaş

8 Comments

 1. Öykü Erdoğan Reply

  Bu kadar şubesi olan kurumun reklamını ne youtubeda, ne televizyonda ne de sosyal medyada gördüm. Güvenilir olduğu konusunda şüphelerim var açıkçası.

  1. admin Reply

   Merhaba Yağmur Hanım,
   Finalevim son bir yıldır hizmet veren bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × one =