Ezogelin Evim – Ezogelin Evim Yorumları & Şikâyet

birevim senetle ev

Yaşamlarımız boyuncu farkı hedeflerimiz vardır. Bunlar tabii ki zamanlar içerisinde değişiklik göstermektedir. Ancak geçmişimizden gelen birçok alışkanlık vardır ve sistemimize işlemiştir, işlenen sistemde ise yerleşme ve yaşama biçimimize orantılı olarak evde kalmak vardır, bir yerlere sığınmak ve sahibi olmak vardır. Tabii bizler için ise son zamanlarda bir ev sahibi olmak çok daha zordur. Taşınmadan önce de belli başlı ulaşımlara ihtiyacımız vardır, bu ulaşımı sağlamak için ise araca ihtiyacımız vardır. Kendimizi geliştirmek, bir şeyler yetiştirmek veya bizden sonra olan gelecek nesle aktarmak için ise arsaya ihtiyacımız vardır. Bunların birçoğu değişmeksizin bizim geçmişten bu günümüze ve geleceğimiz konusunda ihtiyaç duyacağımız değişmez şeylerdir.

Peki, Bu Kadar Zor Bir Zamanda Nasıl Olacak?

Evet, hepimiz bildiği bir gerçek vardır ki, günden güne bu yukarıda saydığımız ihtiyaçlara sahip olmamız ekonomik olumsuzluklar nedeniyle ve talep nedeniyle birçok şekilde zorlaşmaktadır. Örneğin; siz bir bankaya gidince banka sizlerden minimum isteyeceğiniz şeyin yüzde 10 peşinatını isteyecektir. Tabii bu da sizleri bir hayli zor duruma sokacaktır, hatta elleri rahatlasın diye ara ödeme ve buna ek olarak sizleri zorlayacak olan yüksek taksit seçenekleri ve faizleri ile sizlere bir hayli zorluk çıkaracaktır. Durum böyle olunca bizlerin umudu bir hayli zorlaşmaktadır, zorlaşınca da umutlarımızı yitirecek hale gelmekteyizdir, ancak Ezogelin Evim bu sistemlere inat adeta bir savaş açmıştır ve sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ezogelin Evim tamamen sizlerin kolaylığını düşünmüş olacaktır, sizlerin kolaylığı düşündüğü için ev, araba, arsa ve buna benzer gerek yatırım, gerek ise ihtiyaç araçlarına sahip olmanızı sağlayacaktır.

Ezogelin Evim Ne Kadar Güvenlidir?

Ezogelin Evim, güvenliği en önemli noktasıdır. Neticesinde ortada geçen para ufak bir para olmamakla beraber, büyük bir güven ve bilinci yanında ister. Bilinçli bir şekilde ödeme seçenekleri sunan taraf onlar değil sizler olacaksınızdır. Bu nedenle ise seçmiş olduğunuz program ve ödeme bitince hemen sahip olmak istediğiniz şeye ulaşabilecek ve yeni hayallerinizin peşinden korkmaksızın koşabileceksinizdir.

Ezogelin Evim Hakkında Şikâyet Var mı? Yorumlar Nasıldır?

Ezogelin Evim kuruluşu ile alakalı araştırma yaptık, yorumları inceledik ve ortak çıkan noktalardan birisi şu oluyor. Seçenekleri tamamen sizin konforunuza göre ayarladıkları için, ödeme şekillerini siz belirliyorsunuz. Örnek; araba almak istiyorsunuz araba ise 100.000 birim değerinde sizden bunun 10.000 birimini peşin alma zorunlulukları yok. Siz o arabayı aylık 1000 T.L ödenek ile almak durumunda kaldığınızda sizin verdiğiniz seçeneğe uymak durumunda kalıyorlar. E şartlarda böyle olunca hemen parayı kısım olarak ödeyen siz, hem de buna rağmen bankaların aksine Ezogelin Evim konusunda müşteriden ziyade seçenekleri belirleyen patron adeta siz oluyorsunuz. Bu seçenekler zaten yoruma açık bariz bir şekilde şikâyeti de imkânsız hale getiriyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 15 =