Evora Denizli Projesi

birevim senetle ev

Evora Denizli projesi adından da anlaşılacağı gibi Deniz’li yapılıypr. Proje Teknik Yapı tarafından hayata geçirilirken, içerisinde Rezidans ve ev, ofis seçenekleri bulunuyor. Toplam arsa alanı 115 bin metrekarenin üzerinde bulunan projenin içerisinde 1500 adet lüks sayılabilecek konut bulunuyor.

Projenin tamamlanma tarihi olarak Eylül 2020 gösteriliyor. Daire tipleri için farklı seçenekler sunulan proje de kullanım alanları 85 metrekare ile 201 metrekare arasında değişiyor. Projeye yakın noktalarda ve içerisinde özel eğitim kurumları, ticari noktalar ve devlet okulu da yer alması planlanıyor diyebiliriz.

Evora Denizli Kat Planları

Evora Deniz kat planları çok çeşitli olarak sunuluyor. Bu sayede projenin içerisinde ki evlerin birbirinden bağımsız ve özel yapılar olması sağlanıyor diyebiliriz. Tercih edeceğiniz kata veya parsele göre kat planını dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Tercihinizi yapmadan önce 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden birisini tercih edebilirsiniz. Bu tercihi yaptıktan sonra geniş kullanım alanlarına göre kat planlarını daha rahat bir şekilde inceleme şansınız var. Bu konuda geniş bir seçenek sayısı ile karşılaşacağınızı unutmamanız gerekiyor. 3+1 daire için 3 farklı kat planı size sunulduğunu eklememiz dahi çok sayıda çeşit olduğunu anlamanız için yeterli bir bilgi olacaktır diyebiliriz.

Evora Denizli Ödeme Seçenekleri

Avora Denizli’den ev almak isteyenler için proje sahibi firma farklı ödeme seçeneklerini müşterilerine sunmayı amaçlıyor. İlk ödeme planı olarak nakit ödemelerde %10 indirim sunuluyor. %30 peşin veren müşterilerine uygun kredi oranları ile 100 ay vade imkanı sunuyor. Üçüncü bir ödeme seçeneği olarak %30 peşin, iki yıl sonra bir %30 daha ve geriye kalan %40 içinde firma içerisinde vade imkanı müşterilerine sunuluyor. Tabi müşterileri için firma bu ödeme kolaylıkları sayesinde rahatça ev alma şansı sunuluyor.

Projenin içerinde bulunan binlerce evin fiyat aralığı 440 bin TL ile 1.5 milyon TL arasında değişim gösteriyor. Bu ödeme seçenekleri ve fiyatları karşılaştırarak size uygun olan evi tercih etmeniz daha doğru bir seçim yapmanıza yardımcı olacaktır.

Evora Denizli Özellikleri

Denizli’de yükselen bu eşsiz yapının içerisinde hayat standartlarınızı bir adım ileriye taşıyacak çok sayıda özellik bulunuyor. Binaların ortak özellikleri yanında dairelere has özellikler de dikkat çekiyor. Çocuk oyun alanı, özel güvenlik, kapalı devre TV, merkezi sistem ısıtma, ücretsiz kapalı otopark, tam donanımlı spor salonu projede bulunuyor.

Arkadaşlarınızla zaman geçirmeniz imkan tanıyan futbol ve basketbol sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzları yer alıyor. Seramik ve parke zeminler, ebeveyn banyosu, ankastre mutfak, kablo TV, su deposu gibi özellikler de binanın içerisinde bulunuyor.

Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde harika bir yapının meydana çıktığını söylemek doğru bir yorum olacaktır.

Evora Denizli Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Evora Denizli şehir merkezinin batısında yer alıyor. Şehirden uzak bir noktada bulunan proje Merkezefendi olarak bilinen noktada yer alıyor. Denizli Havalimanına 71 kilometre, Pamukkale traverterlerine 28 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Proje şehirden uzak aynı zamanda şehre kolayca ulaşım seçenekleri sunmasıyla da dikkat çekiyor. Denizli Devlet Hastanesine 7 kilometre uzaklıkta yer alan proje birçok devlet kurumuna da bu mesafede yer alıyor. Projenin etrafında alışveriş noktaları, eğlence mekanları, Adalet Parkı gibi dinlenme imkanı sunan noktalar bulunuyor.

Bu şehirde yaşayanların hayat kalitesini olması gereken seviyeye çıkarmak için yapılan proje hakkında daha fazla bilgi almak ve dairelerden birisine sahip olmak için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − fourteen =