Ev Sahibi Olmak İçin Faizsiz Sistemle Çalışma Fırsatı

birevim senetle ev

10İnsanımızın ev almak için ödeyemeyeceği faiz yükünün altına girmesi, birçok olumsuzlukları beraberinde getirmektedir. Faizli sistemde, öncelikle eviniz ipotek ediliyor. Ev için ödediğiniz paranın üzerine bir ev parası kadar daha faiz ödüyorsunuz.

Yıllarca faizli taksitleri ödüyorsunuz ve bu taksitler bitmek bilmiyor. Takıldığınız anda, taksitler faizleniyor ve ödeyemeyince, banka evinizi alıyor. Ödediğiniz paralarda yanıyor. Bu sistemde kimin kar ettiği ortadadır. Bu nedenle son zamanlarda taksitle ev almak istiyorum ve kredisiz ev almak istiyorum diyen vatandaşların sayısında artış vardır.

Faizsiz Sistemle Çalışan Kurumlar

Faizin sorun olduğu günümüzde, faizsiz ev fırsatı sunan kurumların da sayısı artmıştır. Bu kurumlar, en iyi seçeneklerle, taksit imkânları ile sadece evin parasını size ödetiyorlar. Aldıkları kar payı veya hizmet bedeli, ev fiyatının dışında kalmaktadır. Kar payı, evi sizin yerinize satın alıp, kar ile size satma olayıdır. Bunda ödeyeceğiniz bedel bellidir. Hizmet bedeli uygulaması ise, evi sizin yerinize alıyorlar ve aldıkları hizmet bedeli, emlakçıların komisyonu gibi bir komisyondur.

Huzurlu Bir Ev İçin Faizsiz Sistemle Ev Almak Gerekir

Faizsiz sistemler, inancımıza uyduğu için bize huzur verecektir. Bu nedenle, faizsiz ev sistemleri, inançlı insanlarımız için huzur kaynağı olmaktadır. İnsanımızın ev almak için en uygun zamanı kolladığı aşikârdır. Faizsiz ev almak için en uygun zaman, şimdiki zamandır. Hemen faizsiz çalışan kurumlara başvurun ve sizin için en uygun seçenekleri sunsunlar. Senetle ev sahibi olmak ve sadece evin fiyatını ödemek isteyenler için, bulunmaz fırsat.

Kira Öder Gibi Faizsiz Ev Sahibi Olun

Senetle taksitlerin borçlandırıldığı sistemde, kira öder gibi evin borcunu kapatıyorsunuz. Borçların kaça bölünmesi gerektiğini siz belirliyorsunuz ve ödeme şekliniz de ortaya çıkıyor. Taksitleri siz belirliyorsunuz. T.C. Merkez Bankası kurumunun belirlediği güncel konut fiyatları üzerinden borçlanma gerçekleşiyor. Faiz artışlarından etkilenmiyorsunuz. Bu şekilde, mağduriyet ortadan kalkıyor. Bu sistemle vatandaşlarımız kredi ile ev almak zorunda bırakılmıyor. Kredisiz ve faizsiz ev almak isteyen kişiler için bir fırsattır. Bütçenizin kapasitesine göre, size en uygun taksit fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekir. En etkili ev alma yöntemi budur.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Abdullah Korkmaz Reply

    Ev sahibi olmak için faizsiz sistemleri bende düşünüyorum, yani bankaya bi ev fiyatı kadar daha faiz ödemektense, faizsiz ödeme sağlamak daha iyi

  2. Metin Yalçın Reply

    Faizsiz ev sahibi olabilmek günümüzde gerçekten çok büyük fırsat, banka faizlerinin uçtuğu bu günlerde faizsiz ev sahibi olabiliri inşallah

  3. İsmail Çelik Reply

    Faizsiz sistemler çok eskiden beri olmasına rağmen son zamanlarda çok daha fazla rağbet görmeye başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + twelve =