Ev Dekorasyonunda 2020 İlkbahar Trendleri

birevim senetle ev

Yaşam alanlarınızda güzel ve keyifli bir değişiklik yaparak sizler de motivasyonu arttırabilir ve aynı zamanda evlerinizin rakamsal değerini de yükseltebilirsiniz. 2020 ilkbahar trendleri başlığı altında bu detayları sizinle de paylaşacağız. Çok yüksek rakamlar ödemeden ve masraf yapmadan sonuç elde etmek mümkün. Gelin hep birlikte neler yapabileceğinize ve ne tür değişikliklere imza atabileceğinize hep birlikte göz atalım.

Duvar Trendleri

  • Duvarlarınızı daha dikkat çekici ve daha eğlenceli hale getirmek adına bir anı bölümü hazırlayabilirsiniz. Dekorasyon sitelerinde satışı yapılan fotoğraflıklar da bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak ve taleplerinize doğrudan yanıt verecektir.
  • Mint yeşili, bu sezonun en çarpıcı ve en popüler renklerinden biri ve dilerseniz duvarlarınızı bu renk ile süsleyebilirsiniz.
  • Aydınlatma ürünleri de duvarınızı süslemeniz ve daha eğlenceli hale getirmeniz adına tercih edebileceğiniz çalışmalardan biri olacaktır. Uygun fiyatlar ile satışa sunulan minimal aydınlatma ürünleri de bu bağlamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Bitki Çalışmaları

  • Kalabalık eşya gruplarının yer almadığı alanları sizler de bitkiler ile süsleyebilirsiniz. Canlı bitkilerin bakımı çok daha zahmetli ancak hem zamanınızı alacak hem de kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.
  • Duvardan duvara bitki tercihi de yapabilirsiniz ve özellikle balkonlarınızda bu tür çalışmalar daha dikkat çekici ve eğlenceli bir tercihe dönüşecektir.
  • Dilerseniz yapay bitkilere de yer verebilirsiniz. görsel olarak çok daha tatmin edici olabiliyor ve bakım konusunda da herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

Trend Renkler

  • Kapılarınızda kullanabileceğiniz renkler ile başlayalım. Toz pembe ile birlikte açık sarı renk de yeni dönemde çok daha sık tercih ediliyor ve görsellik bakımından yaşam alanlarınızı bir adım daha öne taşıyor.
  • Duvarlarınızda pastel renklere yer verebilirsiniz tabi bu seçimi yaparken mobilyalarınızın rengini de göz önünde bulundurmanızda fayda var.
  • Mutfak dolaplarınız için koyu yeşil tavsiyesinde bulunacağız. Minimalist seçimlere yer veren ev sahipleri, bu renge aşina ve listelerinde mutlaka yer veriyorlar.
birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 5 =